КОЛИШНЯ – це більше ніж пісня, це закриття важкого етапу нашого життя. Ми пережили кризу, але зрозуміли, що ніколи не станемо "колишніми" одне для одного. Ми вирішили, що будемо разом, не зважаючи на жодні шторми в наших стосунках. Цей трек – про любов, яка перемагає все!
В День прапора журналісти опитали мешканців та гостей столиці щодо їх ставлення до українського стягу
Сьогодні Україна святкує День прапора. На честь цього свята журналісти вирішили помандрувати вулицями Києва та розпитати місцевих, як вони ставляться до нашого державного стягу.
Опитування провели кореспонденти "Інформатору". Думки киян та гостей столиці були переважно дуже позитивними.
Майже всі, хто зголосився взяти участь в опитуванні, розказали, що прапор в їхній свідомості та душі займає особливе місце. Він асоціюється з гарними, приємними, світлими речами, такими як свобода, воля, Батьківщина та інші. Також кияни вважають дуже вдалим поєднання кольорів на українському стязі.
"Сонце тепле, наша земля, жито, пшениця. Море", - розповідає про свої асоціації одна з опитаних жінок.
Літній чоловік, який погодився відповісти журналістам, сказав, що у нього прапор асоціюється з силою, величчю та могутністю України. Ще один чоловік підтвердив такі асоціації: він вбачає в кольорах нашого стягу перемогу, силу держави, міць українських воїнів та свободу.
"Мирне небо, синій блакитний колір. Мені дуже подобається. Жовтий - наша земля, жито. Це добро, це врожай, це щастя, злагода і мир", - емоційно каже опитана на Хрещатику дівчина.
"Блакитний та жовтий - це небо, це моя країна, це моя родина. Наша земля. Я пишаюся цим і хочу, щоб такий прапор в нас був завжди", - ділиться відчуттями ще одна молода дівчина.
"В мене прапор асоціююється з життям. Коли я бачу наш державний прапор України - мені здається, що я живу. Живу на повну. І хочеться жити для того, щоб бачити, як прапор майорить геть над кожним будинком в Україні", - завершує опитування жінка прямо, яку журналісти зустрли прямо на Майдані Незалежності.
День українського прапору відзначається щорічно 23 серпня. Колись це свято було переважно лише столичним, до того ж дата була інша: 24 липня. Однак 2004 року тодішній президент Леонід Кучма підписав відповідний указ, після чого цей день стали святкувати вже на загальнодержавному рівні.
За офіційною версією, після провалу "серпневого путчу" в москві, 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал українського парламенту. А вже наступного дня наша держава проголосила незалежність та вийшла зі складу СРСР.
Раніше ми писали, що на День прапора в тимчасово окупованому Криму сталася чергова "бавовна". Також зі святом українців привітав і президент Зеленський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.