Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найбільший прапор України 23 серпня підняли в Києві. На ньому - особливі слова й підписи, залишені українськими воїнами
Сьогодні, в День Державного прапора України, в Києві був піднятий особливий синьо-жовтий стяг нашої країни. Він промайнув велику відстань, об'їхав багато регіонів - 4,5 тисячі кілометрів лінії фронту від Чернігова до Одеси, щоб українські воїни могли залишити на ньому свої слова й підписи. Про його підняття оголосив президент України Володимир Зеленський у своєму офіційному привітанні.
Майже 2 тисячі підписів наших захисників - на полотнищі прапора. Цей стяг чув сотні зустрічей, розмов і спогадів військових і волонтерів – про Україну, про війну, про рідних, про любов. Про наш український прапор, який воїни ЗСУ називали не інакше як "святинею", "першою зброєю", "тим, що носять під серцем", "іконою", "оберігом" та навіть "Україною". На честь сьогодняшнього свята виступив і президент України Володимир Зеленський.
"Сьогодні в серці України ми підіймаємо особливий прапор. На ньому – особливі слова й підписи, залишені особливими людьми. Це наші воїни, наші захисники й захисниці, наші герої, які б’ються за свободу для українців, за незалежність, за Україну, наші кольори та цей прапор", - сказав Зеленський.
Президент України також додав, що "після сьогоднішньої церемонії кожен охочий зможе побачити особливий прапор в Національному музеї війни за незалежність України. І настане час, коли цей особливий прапор зможе побачити вся наша вільна й мирна Україна. Вся".
Інформатор публікував привітання у віршах, прозі та смс, якими в День Державного прапора України можна привітати всіх своїх друзів. Нагадаємо, що День Державного прапора до 2004 року відзначали лише у столиці та піднімали прапор над мерією кожне 24 липня. Після провалу путчу в Москві, 23 серпня 1991 року, група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал українського парламенту. Наступного дня Україна проголосила незалежність. Священик УАПЦ освятий цей прапор, він донині урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ.
Раніше Інформатор писав, що 12 травня над російським Кремлем також розгорнули український стяг, який балансував на повітряних кулях. Стяг піднявся над шпилями російських церков на повітряних кулях та повільно пролетів над Червоною площею.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.