Сирени тут — не міфічні створіння, а образи внутрішніх голосів, які кличуть нас у невідоме. Вони не обов’язково небезпечні, але завжди щось змінюють всередині. І питання не в тому, щоб їх не чути, а в тому — який голос ти обереш.
Зокрема, під контролем України село Невське
Збройні Сили України звільнили 7 населених пунктів на Луганщині. Першим було село Греківка. Всі вони вже повністю контролюються Україною.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він заявив, що попри резонанс, не одразу повідомили про вигнання окупантів із Греківки.
"На той час там ще тривали стабілізаційні заходи. Як й в інших селах, в які увійшли наші військові. Наразі всі сім населених пунктів повністю контролюються Україною", - сказав Гайдай.
Зокрема, під контроль України повернули:
Вранці 5 жовтня Сергій Гайдай оголосив про початок деокупації Луганщини. Він вважає, що цей процес буде значно важчим, ніж у Харківській області. Місцевому населенню для своєї безпеки під час звільнення від окупантів населених пунктів варто виїхати з Луганщини, а мешканцям звільнених територій - не поспішати повертатись в домівки.
Росіяни буквально розкидали всюди вибухові пристрої, замінували дороги, мости та адмінбудівлі, тому спочатку там повинні попрацювати профільні служби та зачистити територію. Зазначимо, звільнення Лимана є важливим, адже контроль над містом відкрило логістичні та оперативні можливості для подальшого звільнення Донецької та Луганської областей.
Також Інформатор писав, чим ленд-ліз Україні відрізняється від попередніх поставок зброї та як допоможе виграти війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.