Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Заблоковане продовольство повинні транспортувати з України до п'яти країн Азії та Африки
Росія повністю припинила реєстрацію вхідного флоту до морських портів України. 29 суден наразі заблоковані у територіальних водах Туреччини.
Як повідомили у Міністерстві розвитку громад, території та інфраструктури України. Зазначається, що такі дії країни-агресора свідчать про те, що вона має намір зірвати поставки продовольства на світові ринки.
"29 суден, які мають експортувати 1,4 мільйона тонн продовольства переважно для 5 країн Азії та Африки, зокрема Китаю, Єгипту, Бангладешу, Туреччини, заблоковані росією в територіальних водах Туреччини", – йдеться у повідомленні.
У відомстві розповіли, що у червні з українських портів вдалось експортувати лише 2 млн тонн продовольства. Ще 1 млн тонн вантажиться на 13 суден, які є останніми із зареєстрованих в рамках Ініціативи. Якщо росія не відновить реєстрацію суден, то зернова ініціатива буде повістю зупинена.
"За 11 місяців 45 країн отримали 32,5 мільйона тонн продовольства. Ще додаткові 25 мільйонів тонн світ НЕ отримав через саботаж росії. Але і при цих показниках, за даними ООН, вдалось знизити світові ціни на продовольство на 22%. Це є прямим свідченням, що зернова угода потрібна світу", – додали Міністерстві інфраструктури.
Вивезення українського продовольства з морських портів було заблоковане росіянами з початку повномасштабної війни. Проте сторонам за допомогою західних партнерів вдалось домовитись про експорт українського зерна. Угода була підписана 22 липня минулого року у Туреччині. А 1 серпня з порту Одеси вийшло перше судно.
За цей час росія декілька разів блокувала "зерновий коридор", але після перемовин відкривала його знов. 1 червня окупанти заблокували його знов. Зазначимо, що термін дії угоди спливає 17 липня.
Раніше Інформатор писав, що Україна має "план Б" на випадок виходу росії із зернової угоди. Також повідомляли, навіщо росія блокує порт "Південний".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.