"Ми будемо дуже старанно працювати з Росією та Україною. Це має припинитися"
"Враховуючи, скільки США вже вклали в допомогу Україні, які гігантські кошти передано захисникам України у вигляді різної бойової техніки, фінансової допомоги, щоб Україна могла вижити та захищати себе, я не можу уявити, що президент Дональд Трамп дозволить Росії знищити Україну"
"Якщо я стану канцлером Німеччини, то висуну Путіну ультиматум щодо України: або завершення війни за 24 години, або я поставлю Україні далекобійні ракети Taurus і дам дозвіл бити ними по території Росії"
Венера пробуде в Козерогу до 7 грудня, тому варто використовувати цей період для просування в кар'єрі, різних справ матеріального характеру
– Одна з улюблених пісень альбому. Трек, який був написаний на одному диханні. Почуття, які проживав у моменті. Відчуваю, як відгукується і дуже вам всім вдячний. Ваша підтримка зараз надважлива для мене, – поділився артист.
Президент наголосив, що для оборони і контрнаступів потрібна різна кількість людського ресурсу
Президент України Володимир Зеленський знову прокоментував питання мобілізації. За його словами, це є дуже складною справою. Але питання справедливості полягає у тому, щоб здійснювати ротації.
Про це він заявив під час Мюнхенської конференції. Глава держави наголосив, що нашим захисникам необхідно відновлюватися.
“Питання справедливої мобілізації - це питання ротації. Ти втомлений, ти повинен відновлюватися. Ти виходиш відновлюватися, а замість тебе приходить інша людина, професійна, яка пройшла відповідне тренування. І від цього залежить мобілізація”, – зазначив Зеленський.
За словами президента, для захисту та оборони потрібна певна кількість людей. Втім, якщо говорити про контрнаступ на ворога – то йдеться вже про зовсім іншу кількість.
"Тож питання мобілізації є складною справою”, – підсумував він.
Новостворений законопроєкт про мобілізацію пройшов перше читання у Верховній Раді. Загалом за його прийняття проголосувало 243 народних обранці без пропозицій Комітету. Правки в документ можна внести до 21 лютого, а після цього він надійде на друге читання.
За словами глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, до другого читання будуть переглянуті деякі положення контроверсійного документа. Основний акцент зроблять на трьох питаннях: служба людей з інвалідністю та тих, хто за ними доглядає, відстрочка для аспірантів-контрактників та блокування рахунків ухилянтів. Водночас деякі норми проєкту не мають підтримки у парламенті.
Майор ЗСУ Єгор Чечеринда заявив, що провести мобілізацію необхідно в дуже короткі терміни. Для неї потрібно з кожної області зібрати по 10 тисяч людей.
Водночас у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про мотивацію до військової служби.
У нашому інтерв'ю з Олексієм Гончаренком ми з'ясували, які правки очікувати у запропонованому законопроєкті про мобілізацію. Ми не оминали тему боротьби з «ухилянтами» і дізналися, чому агресивний підхід не завжди є найкращим в цій сфері. Детальні відповіді від народного депутата вже скоро!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.