Зеленський пояснив, якою має бути справедлива мобілізація

Читать на русском

Президент наголосив, що для оборони і контрнаступів потрібна різна кількість людського ресурсу

Читать на русском
Зеленський про мобілізацію
Зеленський пояснив, що означає “справедлива мобілізація”. Колаж: Інформатор

Президент наголосив, що для оборони і контрнаступів потрібна різна кількість людського ресурсу

Президент України Володимир Зеленський знову прокоментував питання мобілізації. За його словами, це є дуже складною справою. Але питання справедливості полягає у тому, щоб здійснювати ротації.

Про це він заявив під час Мюнхенської конференції. Глава держави наголосив, що нашим захисникам необхідно відновлюватися.

“Питання справедливої мобілізації - це питання ротації. Ти втомлений, ти повинен відновлюватися. Ти виходиш відновлюватися, а замість тебе приходить інша людина, професійна, яка пройшла відповідне тренування. І від цього залежить мобілізація”, – зазначив Зеленський.

За словами президента, для захисту та оборони потрібна певна кількість людей. Втім, якщо говорити про контрнаступ на ворога – то йдеться вже про зовсім іншу кількість.

"Тож питання мобілізації є складною справою”, – підсумував він.

Мобілізація в Україні: останні новини

Новостворений законопроєкт про мобілізацію пройшов перше читання у Верховній Раді. Загалом за його прийняття проголосувало 243 народних обранці без пропозицій Комітету. Правки в документ можна внести до 21 лютого, а після цього він надійде на друге читання.

За словами глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, до другого читання будуть переглянуті деякі положення контроверсійного документа. Основний акцент зроблять на трьох питаннях: служба людей з інвалідністю та тих, хто за ними доглядає, відстрочка для аспірантів-контрактників та блокування рахунків ухилянтів. Водночас деякі норми проєкту не мають підтримки у парламенті.

Майор ЗСУ Єгор Чечеринда заявив, що провести мобілізацію необхідно в дуже короткі терміни. Для неї потрібно з кожної області зібрати по 10 тисяч людей.

Водночас у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про мотивацію до військової служби. 

У нашому інтерв'ю з Олексієм Гончаренком ми з'ясували, які правки очікувати у запропонованому законопроєкті про мобілізацію. Ми не оминали тему боротьби з «ухилянтами» і дізналися, чому агресивний підхід не завжди є найкращим в цій сфері. Детальні відповіді від народного депутата вже скоро!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.