Збірна України в новій формі розгромила збірну Кіпру

Україна провела генеральну репетицію перед стартом на Євро-2020

Збірна України завершила підготовку до чемпіонату Європи великою перемогою. Кіпр, який залишився в меншості, пропустив чотири м'ячі.

Про події в матчі збірної України і підготовці команди до чемпіонату Європи повідомляє Інформатор з посиланням на УАФ .

У понеділок, 7 червня, збірна України провела контрольний поєдинок зі збірною Кіпру. Матч проходив в Харкові на ОСК «Металіст». Матч з Кіпром став третім в рамках підготовки до чемпіонату Європи. Раніше збірна України зіграла внічию зі збірною Бахрейну і виграла у збірної Північної Ірландії .

Збірні України та Кіпру грали в таких складах:

Україна:   Пятов, Соболь, Матвієнко, Кривцов, Забарний, Зінченко, Макаренко, Малиновський, Зубков, Яремчук, Ярмоленко.

Запасні: Бущан, Трубін, Судаков, Попов, Степаненко, Шапаренко, Марлос, Безус, Миколенко, Довбік, Бесєдін, Караваєв.

Кіпр:   Панайі, Янну, Сотера, Каро, Авраам, Кіріаку, Артіматас, Панайоту, Папуліс, М.Іліа, Піттас.

Запасні: Параскевас, Неофітос, Андреу, Гогіч, Христофі, Захар, Кусулос, Ніколау, Лойзе, Кіпріану, Кастанос, К.Іліа.

На поєдинок з Кіпром збірна України вийшла в новому комплекті форми,розробленому для виступів на Євро-2020. На футболках українських футболістів контурній лінією зображений силует карти України з окупованих Кримським півостровом, що викликало сильне невдоволення у політиків і спортивних функціонерів Росії.

На 3-й хвилині Яремчук зіткнувся з голкіпером збірної Кіпру. Панайі знадобилася допомога лікарів, але матч воротар продовжив, хоч і з пов'язкою на голові. Незабаром Зінченко з лівого флангу прострілив у центр, а Яремчук пробив у воротаря.

Збірна України контролювала м'яч, правда відбувалося це ближче до центральної лінії. На 24-й хвилині Зубков скинув на Яремчука, а форвард з лінії штрафного пробив вище воріт. Ще один шанс відкрити рахунок Яремчук упустив на 31-й хвилині, з лінії воротарського пробив у воротаря. Через дві хвилини Зінченко взяв ініціативу на себе і з-за меж штрафного майданчика пробив у праву штангу воріт збірної Кіпру.

На 36-й хвилині після кутового біля своїх воріт збірна України провела контратаку. Зубков увірвався в штрафну, де його і збив Панайоту. Україна заробила одинадцятиметровий, а Панайоту - червону картку. Ярмоленко, пробивши правіше центру воріт, реалізував пенальті і вивів українців вперед. На першій компенсованій хвилині м'яч потрапив в руку гравця збірної Кіпру Янну. Арбітр без вагань вказав на «точку», і Зінченко ударом в лівий кут реалізував пенальті.

Після перерви замість Макаренка і Зубкова на поле вийшли Степаненко і Марлос. На 59-й хвилині збірна України забила третій матч, причому з гри. Завершуючи розкішну комбінацію української збірної, Марлос як на блюдечку виклав пас у воротарський, а Яремчук з трьох метрів відправив м'яч у порожні ворота.

На 65-й хвилині Україна відзначилася вчетверте . Ярмоленко з-за меж штрафного обвідним ударом бив в дальній кут, але м'яч потрапив у захисника і влетів в ближній. Збірна України продовжувала атакувати і створила біля воріт суперника кілька небезпечних моментів. Так на 82-й хвилині Панайі виручив свою команду, відбивши удар Бесєдіна. Кіпр огризнувся на 88-й хвилині, але удар Кусулоса пройшов мимо.

• Україна - Кіпр 4: 0 (Ярмоленко, 37 (з пен.), 65, Зінченко, 45 + 2 (з пен.), Яремчук, 59).

11 червня матчем Туреччина - Італія стартує чемпіонат Європи. А 13 червня збірна України зустрінеться зі збірною Нідерландів.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020, про тріумф збірної Канади на чемпіонаті світу з хокею, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.