RU
Головна
Україна
Кримінал
16:06, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Києві затримали п'ятеро осіб за розбійні напади на людей із використанням сильнодіючих лікарських препаратів. Усього затримали п'ятьох осіб. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Національної поліції. Затримали чотирьох чоловіків від 40 до 24 років і 41-річну жінку. Кожен із них мав чіткий розподіл функцій. "Правопорушники знайомилися з громадянами у розважальних закладах і на вулицях та пропонували їм випити алкоголь. У цей момент вони непомітно підсипали у напій постраждалих сильнодіючий лікарський препарат, від якого ті непритомніли. Після цього зловмисники забирали цінні речі та втікали. Також відомо, що від дій правопорушників помер один із потерпілих", - йдеться в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження у ч.1 ст. 115 - (умисне вбивство) і ч.2 ст. 187 - (розбій) КК України. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування. Також Інформатор писав, що в Пенсійному фонді Хмельницької області діяла злочинна група. Крім цього, раніше в Черкаській області силовики затримали колишнього поліцейського, який спалив автомобіль колеги. Перевертень у погонах став учасником ОЗГ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Забирали цінні речі та втікали": у Києві затримали угрупування "клофелінщиків"

Читать на русском
"Забирали цінні речі та втікали": у Києві затримали угрупування "клофелінщиків"

У результаті помер один із потерпілих

У Києві затримали п'ятеро осіб за розбійні напади на людей із використанням сильнодіючих лікарських препаратів. Усього затримали п'ятьох осіб.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Національної поліції.

Затримали чотирьох чоловіків від 40 до 24 років і 41-річну жінку. Кожен із них мав чіткий розподіл функцій.

"Правопорушники знайомилися з громадянами у розважальних закладах і на вулицях та пропонували їм випити алкоголь. У цей момент вони непомітно підсипали у напій постраждалих сильнодіючий лікарський препарат, від якого ті непритомніли. Після цього зловмисники забирали цінні речі та втікали. Також відомо, що від дій правопорушників помер один із потерпілих", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження у ч.1 ст. 115 - (умисне вбивство) і ч.2 ст. 187 - (розбій) КК України. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Також Інформатор писав, що в Пенсійному фонді Хмельницької області діяла злочинна група.

Крім цього, раніше в Черкаській області силовики затримали колишнього поліцейського, який спалив автомобіль колеги. Перевертень у погонах став учасником ОЗГ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.