"Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Найважливіше зараз — це те, що є законопроєкт. Він зареєстрований. Я думаю, що за нього проголосують. Я хочу, щоб це відбулося"
Головною героїнею відеокліпу на пісню стала Юліанна Дружиніна — володарка титулу «Mrs. Ukraine World International». Її образ у кліпі — втілення української сили, краси та глибоких традицій. Її історія — про те, як сучасна українська жінка поєднує кар’єру, материнство та активну життєву позицію.
Будьте уважні та не довіряйте сумнівним пропозиціям
На жаль, деякі використовують війну в Україні для торгівлі людьми, викрадаючи та використовуючи у своїх цілях біженців. Низка європейських країн об'єднали зусилля, щоб боротися з цим.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Європолу.
Європол організував хакатон з моніторингу різних онлайн-платформ, щоб знайти мережі, які намагаються вербувати українських біженців. У ньому взяли участь 14 країн ЄС і 93 офіцери. Слідчі відстежували пости, в яких біженцям пропонували допомогу з працевлаштуванням, проживанням. Також вони моніторили сайти знайомств, що пропонують сексуальні послуги. Багато оголошень були написані російською мовою.
Значна кількість підозрілих пропозицій стосувалась допомоги з роботою для українських жінок. Деякі вакансії були відмічені як "фотосесія". Всього перевірили 125 онлайн-платформ, з них:
Європол виявив 9 підозрюваних у торгівлі людьми та ідентифікував 9 можливих жертв. За результатами дослідження розпочали 15 нових розслідувань.
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, у 12 містах України працюють мобільні бригади, які допомагають потерпілим від насильства під час війни.
Також Інформатор писав про десять правил безпеки, які допоможуть не потрапити в рабство під час воєнного стану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.