У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Долар залишився незмінним
На середу, 1 березня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він тримає позицію. Вартість євро зупинилася на рівні 38,82 гривні.
Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро упав у ціні на 3 копійки.
Раніше у Національному банку України неодноразово зазначали, що мають достатній обсяг золото-валютних резервів для того, щоб утримувати офіційний курс національної валюти на рівні 36,6 грн за долар, тож серйозних причин для девальвації немає. Експерти, опитані "Kp.ua", з офіційною точкою зору погоджуються і кажуть, що в березні ніяких потрясінь на валютному ринку не чекають і взагалі ситуація буде схожа на лютневу. За словами Андрія Мартинюка, стабільності гривні сприяють баланс між попитом та пропозицією, міжнародна допомога, отримання Україною валюти за імпортоване зерно, а також загальне зміцнення банківської системи. Він вважає, що у березні курс може ще зміцнитися, але у будь-якому разі він не вийде за межі коридору 39,5-41,5 грн за долар. З колегою погоджується Олександр Охріменко, який вважає, що у березні курс долара залишиться на нинішньому рівні – близько 40 грн за долар. На думку Андрія Шевчишина, фінансова допомога та кредити партнерів сформували достатній рівень резервів для покриття дефіциту платіжного балансу та можливих невеликих середньострокових внутрішніх коливань. Тому базові очікування на весняний період цілком оптимістичні. Однак фактор невизначеності військових дій, а також ракетні удари, що продовжуються, можуть погіршити ситуацію на ринку. Крім того, курс може опинитися під тиском у разі необережних дій регулятора чи банків – скажімо, запровадження комісії на валютні залишки на поточному рахунку.
Нагадаємо, в Україні стали менше підробляти гроші. Крім того, в трьох країнах більше не будуть міняти гривні на євро.
Також Інформатор писав, якою буде інфляція і як вона впливає на зарплату та гаманець українця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.