Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Курс долара залишився незмінним
На вівторок, 7 березня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він тримає позицію. Вартість євро зупинилася на рівні 38,91 гривні.
Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро виріс у ціні на 11 копійок.
Економіст Святослав Чорний стверджує, що поки важко з упевненістю передбачити, що буде з доларом в Україні після війни. На обмінні курси та зміни валют впливають численні фактори, як-от: інфляція, економічне зростання, політична стабільність, настрої інвесторів. Нині Національний банк України проводить політику керованого плаваючого обмінного курсу. Це означає, що обмінний курс гривні до долара може коливатися в заздалегідь визначеному діапазоні. Коли війна закінчиться, ймовірно, що ця тенденція продовжиться і долар залишиться слабшим, ніж був до початку війни. Зрештою, курс долара в Україні залежатиме від низки факторів. З іншого боку, за словами експерта, якщо відбуватиметься економічне зростання, інвестори стануть настороженими, а політична нестабільність збережеться. Тоді гривня може здорожчати, що призведе до ослаблення долара. Це пов’язано з тим, що війна, найімовірніше, призведе до зниження ВВП країни, а також до підвищення інфляції та процентних ставок. Крім того, війна може призвести до зменшення іноземних інвестицій в Україну. Варто додати, що курс долара в Україні сильно зріс та часто змінювався впродовж 2022 року. У новому 2023 році середньорічний курс долара закладений у держбюджеті на рівні 42,2 гривні із девальвацією до 45,8 гривні.
Нагадаємо, в Україні стали менше підробляти гроші. Крім того, в трьох країнах більше не будуть міняти гривні на євро.
Також Інформатор писав, чи варто очікувати в Україні банкрутство низки банків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.