Цього дня народилися британська співачка Вікторія Бекхем та американська акторка Дженніфер Гарнер
Сьогодні, 17 квітня, православна церква України відзначає Спомин Таємної вечері та Великий четвер. В цей день святкують іменини Адріан, Єфрем, Іван, Михайло, Олександр, Семен, Федір. До кінця року залишається 258 днів. А віряни уважно стежать за погодою: небо вночі ясне і зоряне - до похолодання.
Таємна вечеря - остання трапеза, яку згідно з Євангелієм, Ісус розділив зі своїми апостолами в Єрусалимі перед своїм розп'яттям. Таємну вечерю християни вшановують особливо у Великий четвер.
Перше послання до коринтян містить найдавнішу відому згадку про Таємну вечерю. Чотири канонічні Євангелія стверджують, що Таємна вечеря відбулася на тижні Великодня, через кілька днів після тріумфального входу Ісуса в Єрусалим і перед тим, як Ісуса розіп’яли у Страсну п’ятницю.
Під час трапези Ісус передрікає, що його зрадить один із присутніх апостолів, і що до наступного ранку Петро тричі відречеться від свого знайомства з Месією.
Цього дня Ісус Христос у знак покори омив ноги своїм учням і встановив Таїнство Євхаристії на Таємній Вечері. Цього ж дня Ісус молився у Гефсиманському саду, був зраджений Юдою Іскаріотом, заарештований первосвящениками й посаджений в темницю.
Чистий четвер зветься так тому, що це день весняного очищення. До заходу сонця традиційно прибирали в хатах, коморах, замітали подвір'я, білили стовбури дерев у дворі, в садку й за двором. Зібране сміття, галузки дерев, різний бур'ян палили посеред двору, щоб очистити землю від зими, морозу, смерті й усякої нечисті.
День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.
Рятівники - Герої й такі ж Захисники вітчизни, як і військові, котрі за умов повномасштабного вторгнення РФ в Україну часто ризикують власним життям, аби рятувати інших українців. Низький уклін вам і щира шана вашим щоденним Подвигам!
Крім того, справжнім символом незламності став службовий пес Патрон, якого знає вся Україна, і який разом із господарем служить у ДСНС та займається розмінуванням замінованих окупантами територій. Цим Песик робить свій важливий внесок у пожежну безпеку всіх українців. Патроне, зі святом!
Кажани немов птахи плескають крилами, щоб піднятися в повітря! Це робить їх неповторними серед інших ссавців. Деякі з них, як білки-летяги, лише ковзають по повітрю, але не літають. Оскільки кажани мають унікальні можливості, вони утворюють окремий порядок ссавців, відомий як Chiroptera.
Ці тварини відомі своєю розумністю, і їхній інтелект часто порівнюють з дельфінами та кіньми. В деяких аспектах навіть вважається, що вони мають вищий рівень інтелекту. У зв'язку з цим, кажани не терплять будь-яких стресових факторів і потребують простору для активного життя.
Кажани не кусаються й не переносять крику. Тому якщо вам трапиться кажанчик - не лякайтеся, а просто накрийте його сухим рушничком і покладіть у тихе місце на волі. Він оговтається і сам злетить. Якщо помітили цілу родину кажанів, що сплять під стріхою, викличте зоозахисників чи зооволонтерів, ветеринарів місцевих притулків тощо, - спеціалісти знають, що робити. Знищення кажанів карається законом України!
Прокрастинація не лише про лінощі - за дослідженнями психологів, вона може бути пов’язана з низьким рівнем емоційної регуляції. Це означає, що люди, схильні до прокрастинації, можуть мати труднощі в управлінні своїми емоціями або занепокоєннями, що призводить до уникання дій.
Всього 20-25% людей в усьому світі є хронічними прокрастинаторами. Це означає, що кожен четвертий з нас часто відкладає важливі завдання, що може призвести до стресу, зниження продуктивності та навіть депресії.
Відкладання справ може бути корисним - іноді, коли ми відкладаємо завдання, наш мозок підсвідомо знаходить кращий спосіб розв’язати проблему. Але важливо не перебільшувати й не зловживати цією стратегією.
Початкова назва гри - Kick Baseball - говорить сама за себе: замість удару битою, гравці використовують удари ногами, що робить гру ще більш доступною та веселою.
У 1917 році керівник ігрових майданчиків в Огайо Ніколас С. Сьюз винайшов цю гру, яка вже на початку 1920-х років увійшла до програми фізичного виховання у США. Вважається, що кікбол сприяє розвитку фізичної витривалості, координації рухів і соціальних навичок.
Гра проводиться на ромбоподібному полі, де розташовано три бази та домашню тарілку. Основні правила зберегли свою простоту: пітчер кидає надутий гумовий м’яч, тоді як ударники намагаються влучно вдарити м’яч ногами та пройти бази, набираючи очки.