Відьма Марія Тиха згадала про одне з татуювань Артема Пивоварова
Радіоведучий, продюсер Женя Фешак поспілкувався з блогеркою Марією Тихою. Вона позиціонує себе як головна відьма країни. Також вона брала участь у 21-му сезоні телешоу "Битва екстрасенсів", хоча і не перемогла в ньому, але дійшла до фіналу В студії Люкс ФМ Марія відповіла на багато актуальних запитань, зокрема, політичних. Також пройшлась Тиха і по співаку Артему Пивоварову.
Фешак зазначив: багато хто в шоу-бізнесі помітив, як змінився характер уродженця Харківської області. Мовляв, він став зверхнім та в артиста з’явилась "зіркова хвороба". Тиха подивилась на це з іншого боку.
"Пивоваров це людина, на яку ти дивишся, а від нього "фонить" прям диявольська енергія. Він талановитий дуже. Я намагалась розгледіти його татуювання. В нього ж здається набитий Бафомет. Не бачив? Ну з рогами. Вважай, що диявол, люди так думають. Ти подивись на нього і скажи: як може Пивоваров поводитися, якщо він таке набиває", – зазначила Марія.
Конкретне про це тату Пивоваров детально не розповідав. Він акцентував увагу на іншому татуюванні. На всі спині 33-річного співака набита маска самурая (Ханья), яка призначена для захисту від темних духів. У давнину вона вважалася своєрідним оберегом, що захищав самураїв від зла. У відео видно силует на правому плечі Пивоварова, схожий на тварину з рогами.
@artem_pivovarov.v Що означає це тату?🤔 Відповідь на ваше питання дивіться у відео🔥😉#тату#самурай #артемпивоваров🔥 #рекомендації #рек ♬ оригінальний звук - ARTEM PIVOVAROV / FAN
Це божество чи його ідол, якому нібито поклонялися тамплієри. Пізніше увійшло в різні окультні та західні езотеричні традиції як демон у вигляді людини з козлиними головою та ногами. Знак Бафомета є офіційним символом в Церкві Сатани.
Популярний образ Баформета створив французький окультист Еліфас Леві. Цей персонаж зображений як гермафродитна людина, що має жіночі груди, козлину голову та козлині ноги. Між рогами міститься смолоскип як символ прагнення до знань, в на лобі – пентаграма як символ людини. На руках також є латинські слова Solve (розділяти) і Coagula (з'єднувати). Це вказує на повноваження, відібрані в Бога.
Два пальці на правій руці спрямовані вгору, а два на лівій – донизу як символ справедливості й милосердя. Ці жести взяті з творів Гермеса Трисмегіста, популярних в епоху Відродження та Реформації. На животі Бафомета зображено жезл, обвитий зміями – кадуцей як символ торгівлі, переговорів і взаємності. Перша відома згадка про Бафомета містилася в листі, написаному в 1098 році Ансельмом Рібемонтським, який описував облогу Антіохії під час Першого хрестового походу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.