Цього дня народилися український актор, народний артист України Володимир Горянський і бразильська акторка Сільвія Пфейфер
Сьогодні, 24 лютого, православна церква України відзначає день пам'яті преподобного Еразма Києво-Печерського. В цей день святкує іменини Іван. До кінця року залишається 310 днів. А віряни уважно стежать за погодою: якщо в цей день гримить – до сильного вітру.
Еразм Печерський – православний святий, чернець Печерського монастиря в Києві.
Преподобний Еразм був дуже заможним і пожертвував своє багатство на церковні потреби й оздоблення Великої Печерської церкви. Пізніше, одужавши від хвороби молитвами преподобних Антонія і Феодосія, які з'явилися йому вві сні, постригся у схиму і на третій день помер у віці 45-50 років. Мощі його спочивають у Ближніх печерах.
Один з перших іконографічних портретів преподобного Еразма, який зробив гравер Києво-Печерської лаври Ілля, надрукований у "Патерику Печерському" 1661 року.
24 лютого 2022 року о 5:00, за Києвом, країна-агресорка РФ, намагаючись "остаточно вирішити українське питання", розпочала масовану атаку із застосуванням усіх видів озброєння на всі великі міста вільної України. Війська росіян вдерлися на територію суверенної держави, розпочавши геноцид її народу – мирних українців.
В ході неспровокованої агресії росіяни атакували українську столицю, об’єкти критичної інфраструктури, аеродроми, вбиваючи на своєму шляху мирних громадян, руйнуючи їхні будинки, школи та дитячі садки. Білорусь приєдналася до атаки на боці Росії.
Але народ України завадив планам катів. Армія РФ була зупинена і почала швидко утилізуватися, втрачаючи за перші кілька днів більше живої сили та техніки, ніж за багато років двох чеченських воєн. Демократичний світ об’єднався довкола України. Війна Росії проти України – злочин проти людяності. Росія має за це відповісти!
Верховна рада схвалила постанову №12412 про встановлення в Україні Національного дня молитви, який відзначатиметься щорічно 24 лютого. Як наголосили депутати, з історії відомо немало прикладів, коли загальнонаціональна молитва міняла хід історії.
Після того, як 24 лютого 2022 року РФ розпочала повномасштабне вторгнення, Україна вистояла завдяки "високомотивованій армії, українському суспільству, яке продемонструвало надзвичайну єдність та солідарність, а також молитві за Україну, що піднялася в ті дні по всьому світу".
Зазначається, що прийняття постанови сприятиме збереженню духовної спадщини, зміцненню патріотичного духу та консолідації українського суспільства у спільній молитві за перемогу та відновлення територіальної цілісності України.
Інформаційна архітектура – це процес організації, маркування, структурування і з'єднання вмісту на сайті таким чином, щоб користувачам було легко знаходити та використовувати інформацію. Це не просто про створення навігаційних елементів чи технічну інфраструктуру, і навіть не про пошукову оптимізацію (SEO), хоча ці аспекти теж важливі.
Інформаційні архітектори структурують інформацію. Вони допомагають користувачам краще її розуміти та орієнтуватися. Основна мета – спростити пошук і доступ до даних, стимулювати користувачів до дослідження та глибшого її розуміння.Тож, можна сказати, що це і їхнє професійне неофіційне свято. Що ж, вітаємо!
Тортилья – це одна з найстаріших страв мексиканської кухні, яка існує більше тисячі років. Чіпси тортилья – популярна закуска, виготовлена з кукурудзяних коржів, які нарізають на трикутники, а потім обсмажують або запікають.
Хоча деякі вважають Ребекку Вебб Карранзу винахідницею чіпсів тортилья, компанія Tamalina Milling Company заявляє, що її сімейний бізнес виготовляв знамениті кукурудзяні чіпси ще до цього, як зазначено в книзі Ареллано "Taco USA". Перший пакет чіпсів тортилья продали за 10 центів.
Сьогодні чіпси тортилья можна знайти у багатьох країнах світу, але саме в США вони стали частиною національної культури. В Україні вони також нині набувають популярності.