«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Гурт представив нову версію пісні "Разные", яка тепер звучить українською та в іншому аранжуванні. Увідео можна побачити кадри, зняті шанувальниками гурту.
Чимало хто ці правила знають, але мало хто їх дотримується
Давайте будемо відвертими один з одним: далеко не всі дотримуються елементарних, скажімо так, правил безпеки під час сексу. Йдеться про контрацепцію, попередні обстеження та походи до того ж гінеколога. Як результат - безліч незручностей, проблем та витрачених нервів.
Як кажуть, по-справжньому "найбезпечніший" секс - це відсутність сексу. Але хіба таке життя того варте? Всі ми дорослі люди і цілком здатні дотримуватись елементарних правил. До того ж Центр громадського здоров'я України зробив своєрідний гайд на цю тему. Сьогодні про це й поговоримо.
Правило №1. Захищений секс під час кожного сексуального контакту.
Не забувайте про існування презервативів та користуйтеся ними. При належному та постійному використанні такий вид контрацепції - один з найефективніших способів захистити себе від ЗПСШ, зокрема, ВІЛ-інфекції, та окрім цього небажаної вагітності. Але в той же час варто враховувати, що презерватив не гарантує 100% результату, оскільки завжди є ризик або його неправильного використання, низької якості або пошкодження цілісності.
Правило № 2. Обмежити свою сексуальну активність одним партнером чи партнеркою.
У житті всяке буває, але походеньки алеями сексуальних втіх - не найкраща ідея. Обмежте своє коло сексуальних партнерів до одного, який займається сексом тільки з вами. Буде взагалі чудово, якщо ви обидва пройдете тест і обидва знатимете, що ніхто з вас не має ЗПСШ. Таким чином, вдасться знизити ймовірність контакту з хвороботворними організмами.
Так, не завжди виходить знайти людину, щоб "раз і назавжди". Нові партнери будуть, тому важливо бути відкритим та готовим до діалогу. Поговоріть про ваші попередні досліди, стан здоров'я, ризики. Починати таку розмову незручно, але захист вашого здоров'я – виключно ваша відповідальність.
Правило №3. Регулярно проходьте медичні огляди.
Відвідуйте гінеколога, уролога, проктолога, робіть тести на ЗПСШ, ВІЛ та вірусні гепатити. Слідкуйте за своїм тілом: якщо помічаєте нетипові виділення, виразки, бульбашки, висипи в інтимних зонах - це вже привід піти до лікаря. Також звертайте увагу на тіло свого партнера.
Правило № 4. Уникайте вживання алкоголю чи наркотиків, оскільки це збільшує ймовірність ризикованого сексу.
У зміненому стані свідомості людина банально може ігнорувати правила, "забити" на контрацепцію, або поставитися до цього несерйозно. Не треба так. Всі ми любимо відірватися на повну котушку, але закінчувати вечір у ліжку з малознайомою людиною – погана ідея.
Правило № 5. Всім, хто має високий ризик інфікування ВІЛ, варто приймати PrEP - доконтактну профілактику ВІЛ.
Тільки одна таблетка на день і презервативи – надійний захист вашого організму та організму вашого партнера від ВІЛ-інфекції та ЗПСШ. PrEP можна отримати безкоштовно та конфіденційно. Більше інформації про це - тут .
Важливо пам'ятати, що особиста відповідальність при підборі контрацепції та профілактиці ЗПСШ - це один із базових принципів, які захищають ваше кохання.
Раніше ми писали про те, як правильно говорити з партнером про секс і як подолати цю незручність. Знайти свого роду гайд можна тут .
Нагадаємо, згідно з результатами опитування, більшість українців вважають, що секс – не основа у відносинах. А дві третини жінок та майже чверть чоловіків в Україні хоча б раз у житті імітували оргазм .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .