Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Якщо поглянути на ситуацію під іншим кутом, можна відкрити для себе чи в собі щось нове
Застрягання на певній травматичній події змушує жити минулим і вимагає великих енергетичних затрат для постійного прокручування страшних спогадів у голові. Увага такої людини подібна до ліхтаря, який світить тільки в одну точку.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на поради практичної психологині Юлії Ворман.
Прийміть свій травматичний досвід
Наші спогади можуть бути спотвореними та неповними. Те, що ми називаємо спогадами, неодноразово редагується й видозмінюється під дією різних факторів. Для того, щоб прийняти свій досвід, можна уявити його як метафоричний образ:
Відмовтеся від боротьби зі своїм досвідом
Згадайте та уявіть своє переживання і постарайтеся відповісти на такі запитання:
Розширте свій погляд на ситуацію, що сталася
Переживання чогось травматичного змушує нас фокусуватися лише на складних відчуттях болю, страху, жалю. Якщо ми додамо широти своєму досвіду, поглянемо на ситуацію під іншим кутом, можливо, ми відкриємо для себе чи в собі щось нове. Поставте собі наступні запитання:
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, подолати психологічні травми можна за допомогою 12 простих вправ.
Також Інформатор писав, як допомогти людині пережити втрату близьких.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.