RU
Головна
Україна
Події
11:56, 17 Травня
Информатор UA

Интро

Викрадений в Молдові український суддя Микола Чаус записав своє перше відеозвернення. Він заявив, що готовий співпрацювати з українським слідством, але вимагає гарантій безпеки. Відповідне відеозвернення опубліковано у Telegram-каналами Чауса, - передає Інформатор . "Я готовий надати правоохоронним органам всю інформацію про людей, які викрали і утримували мене з 2016 року. Але це впливові люди і тому я змушений вимагати від наших слідчих гарантій безпеки. Як бачите, мій канал відкритий для зворотного зв'язку і в т.ч. для обміну інформацією щодо фігурантів мого викрадення у 2016 році", - заявив Чаус. Він уточнив, що всі його кінцівки на місці і щелепа без видимих пошкоджень. Він знаходиться в повній безпеці і почувається добре. Відзначимо, коли було записано це відео - невідомо, це його перше відеозвернення розміщене на особистому каналі. Нагадаємо, 3 квітня група озброєних чоловіків викрала екс-суддю Миколу Чауcа в центрі Кишинева. Чаус був оголошений в міжнародний розшук в листопаді 2016 року з метою арешту і подальшої екстрадиції до України. Його підозрюють в отриманні 150 тис. доларів хабара, який він заховав у скляній банці. Суддя скористався суддівської недоторканністю і уникнув арешту, а потім втік з України до Молдови і здався молдавським поліцейським, попросивши притулку. Крім того, президент Молдови Санду відреагувала на викрадення українського екс-судді Чауса. Також Інформатор писав, Україна запропонувала Молдові створити робочу групу через викрадення українського екс-судді Чауса. Пізніше СБУ відкрила кримінальну справу через його викрадення.Потім в Молдові затримали одного з підозрюваних .

Викрадений український екс-суддя Чаус записав відеозвернення

Читать на русском
Викрадений український екс-суддя Чаус записав відеозвернення

Його викрала група озброєних чоловіків в центрі Кишинева

Викрадений в Молдові український суддя Микола Чаус записав своє перше відеозвернення. Він заявив, що готовий співпрацювати з українським слідством, але вимагає гарантій безпеки.

Відповідне відеозвернення опубліковано у Telegram-каналами Чауса, - передає Інформатор .

"Я готовий надати правоохоронним органам всю інформацію про людей, які викрали і утримували мене з 2016 року. Але це впливові люди і тому я змушений вимагати від наших слідчих гарантій безпеки. Як бачите, мій канал відкритий для зворотного зв'язку і в т.ч. для обміну інформацією щодо фігурантів мого викрадення у 2016 році", - заявив Чаус. 

Він уточнив, що всі його кінцівки на місці і щелепа без видимих пошкоджень. Він знаходиться в повній безпеці і почувається добре.

Відзначимо, коли було записано це відео - невідомо, це його перше відеозвернення розміщене на особистому каналі.

Нагадаємо, 3 квітня група озброєних чоловіків викрала екс-суддю Миколу Чауcа в центрі Кишинева. Чаус був оголошений в міжнародний розшук в листопаді 2016 року з метою арешту і подальшої екстрадиції до України. Його підозрюють в отриманні 150 тис. доларів хабара, який він заховав у скляній банці.

Суддя скористався суддівської недоторканністю і уникнув арешту, а потім втік з України до Молдови і здався молдавським поліцейським, попросивши притулку. Крім того, президент Молдови Санду відреагувала на викрадення українського екс-судді Чауса. 

Також Інформатор писав, Україна запропонувала Молдові створити робочу групу через викрадення українського екс-судді Чауса. Пізніше СБУ відкрила кримінальну справу через його викрадення.Потім в Молдові затримали одного з підозрюваних .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.