"Якщо до літа не буде серйозних переговорів, то далі можуть запуститись дуже небезпечні процеси для самого існування України"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Це твір про прийняття радощів та життєвих випробувань - треба вміти дозволити собі, бути собою. Дозволяти собі радіти, танцювати, співати, але робити це так, щоб не заважати іншим, при цьому, не відмовляючи собі в цій насолоді.
Найбільше українців прийняла Німеччина
У країнах Євросоюзу статус тимчасового захисту вже отримали 4,27 млн українців. Такі дані зафіксували станом на кінець листопада 2023 року. Відомо, що понад 20% біженців – чоловіки.
Про це свідчать дані Євростату. Відомо, що найбільше українців прийняла до себе Німеччина.
Майже половина отримувачів тимчасового захисту в ЄС – це жінки (46,3%). Майже третину біженців становлять діти – 33,3%. Ще 20,4% від загальної кількості – це дорослі чоловіки.
Відомо, що найбільше українців, які тікали від повномасштабного вторгнення, прийняла Німеччина – 1 235 960 осіб; 28,9% від загальної кількості ЄС.У Польщі перебувають 955 110 біженців (22,3%), а у Чехії – 369 330 (8,6%).
У порівнянні з жовтнем 2023-го найбільше біженців з України додалося у Німеччині – 20 595 (+1,7%), у Чехії 4 880 (+1,3%) та у Норвегії 4 180 (+ 6,9%). Водночас кількість отримувачів тимчасово захисту зменшилася у Польщі (-5 510 осіб; -0,6%), Італії (-160 осіб; -0,1%), Франції (-125 осіб; -0,2%), а також у Люксембурзі (-15 осіб; -0,4%).
Європейський Союз наприкінці жовтня продовжив тимчасовий захист для біженців з України. Він діятиме до 4 березня 2025 року. Він дозволяє користуватися узгодженим набором прав у ЄС, зокрема:
У березні 2025 року закінчується дія директиви ЄС про тимчасовий захист для українців. Низка країн готує зміни у програмах допомоги. Також відбувається перегляд програм інтеграції біженців. Деякі держави хочуть у майбутньому мотивувати українців повернутися додому за допомогою грошових виплат. Інші навпаки – пропонують забезпечити біженцям умови для подальшого перебування на їхніх територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.