“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Найбільше українців прийняла Німеччина
У країнах Євросоюзу статус тимчасового захисту вже отримали 4,27 млн українців. Такі дані зафіксували станом на кінець листопада 2023 року. Відомо, що понад 20% біженців – чоловіки.
Про це свідчать дані Євростату. Відомо, що найбільше українців прийняла до себе Німеччина.
Майже половина отримувачів тимчасового захисту в ЄС – це жінки (46,3%). Майже третину біженців становлять діти – 33,3%. Ще 20,4% від загальної кількості – це дорослі чоловіки.
Відомо, що найбільше українців, які тікали від повномасштабного вторгнення, прийняла Німеччина – 1 235 960 осіб; 28,9% від загальної кількості ЄС.У Польщі перебувають 955 110 біженців (22,3%), а у Чехії – 369 330 (8,6%).
У порівнянні з жовтнем 2023-го найбільше біженців з України додалося у Німеччині – 20 595 (+1,7%), у Чехії 4 880 (+1,3%) та у Норвегії 4 180 (+ 6,9%). Водночас кількість отримувачів тимчасово захисту зменшилася у Польщі (-5 510 осіб; -0,6%), Італії (-160 осіб; -0,1%), Франції (-125 осіб; -0,2%), а також у Люксембурзі (-15 осіб; -0,4%).
Європейський Союз наприкінці жовтня продовжив тимчасовий захист для біженців з України. Він діятиме до 4 березня 2025 року. Він дозволяє користуватися узгодженим набором прав у ЄС, зокрема:
У березні 2025 року закінчується дія директиви ЄС про тимчасовий захист для українців. Низка країн готує зміни у програмах допомоги. Також відбувається перегляд програм інтеграції біженців. Деякі держави хочуть у майбутньому мотивувати українців повернутися додому за допомогою грошових виплат. Інші навпаки – пропонують забезпечити біженцям умови для подальшого перебування на їхніх територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.