“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Планують збільшити кількість кораблів
Уперше в Україні розроблена Доктрина Військово-морських сил Збройних сил України. Документ підготували з використанням досвіду країн-членів і країн-партнерів НАТО.
Про це повідомляє пресцентр Міністерства оборони України, передає Інформатор.
Зараз майбутнє України залежить від здатності вільно використовувати море в рамках міжнародного права, дотримання якого в Чорноморському регіоні можуть забезпечити насамперед, країни-члени НАТО й безпосередньо саме членство України в Північноатлантичному альянсі.
Доктрина являє собою сукупність положень про основи застосування та ролі ВМС у захисті інтересів України на морі. У документі сфокусовано увагу на перспективних напрямах розвитку озброєння і військової техніки ВМС України. Основними напрямами розвитку морських сил на довгостроковий період повинні стати нарощування корабельного складу шляхом будівництва (закупівлі або отримання коштів міжнародної технічної допомоги) нового й модернізації існуючого корабельного складу.
Згідно з документом, пріоритетом є оснащення берегових військових частин новітніми зразками озброєння. Наприклад, береговими ракетними комплексами «Нептун».
Нагадаємо, у цьому році закуплять турецькі безпілотники Bayraktar для потреб ВМС України. Крім того, у Херсонській області побудували плавучий причал для ВМС.