"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Інформація про загиблих чи постраждалих наразі не надходила
У понеділок, 13 травня, в місто Сорокине (в минулому Краснодон), що на Луганщині, стався приліт. Попередньо, удар прийшовся по ворожому складу з боєприпасами. Наразі триває детонація БК, розгорілася велика пожежа.
Про загиблих чи постраждалих наразі не повідомлялося. Про це пишуть місцеві TG-канали.
Відомо, що удар мав місце вранці понеділка. Місцеві пишуть, що було дуже гучно. Атака прийшлася на склад боєприпасів, який одразу ж почав гучно детонувати. За попередніми даними, вибухи продовжуються й досі.
"В окупованому Сорокиному на Луганщині гучно. За попередніми даними з місцевих чатів, після "прильотів" на місці почалась детонація... Сорокине. Приліт по складах БК", - пишуть регіональні канали.
Зазначимо, що Сорокине в минулому мало назву Краснодон. Це місто окуповане з 2014 року, воно є глибоким тилом окупаційного угруповання: приблизно 130 кілометрів від лінії фронту. Тож, скоріше за все, удар наносився далекобійними ракетами.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2314
Як ми вже зазначили вище, Сорокине (до 2016 року - Краснодон) перебуває під російською окупацією з 2014 року. Це невеличке місто за 50 кілометрів від Луганська. До війни там проживало близько 45 тисяч мешканців.
Сорокине майже ніколи не фігурує у фронтових зведеннях. Від міста до фронту - близько 130 кілометрів, це глибокий тил, і тому життя там відносно мирне та спокійне. Активні бойові дії в Краснодоні припинилися у 2015 році і з того часу не відновлювалися.
Раніше ми писали про те, що росіяни проводили евакуацію з Луганська. Зокрема, вивозили членів сімей російських військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.