“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Біженцям відмовляють через брак місць для їх розміщення
В головному пункті прийому біженців у Нідерландах, Jaarbeurs Hall 5 в Амстердамі, чоловікам та парам без дітей відмовляють у притулку. Головна причина - брак місць для їх розміщення.
Як пише газета NRC, жінки, сім'ї з неповнолітніми дітьми та "вразливі верстви населення" все ще можуть отримати притулок. Вразливість визначається на стійці реєстрації.
Незрозуміло, чи та коли буде відкрито пункт реєстрації для всіх українських біженців в Утрехті. Нідерланди вже прийняли майже 110 000 українських біженців.
Важливо зазначити:
Напередодні стало відомо, що уряд Швеції хоче пришвидшити процес реєстрації та отримання номерів соціального страхування для біженців з України. За чинним законодавством, щоб отримати право на таку послугу особа має прожити в країні три роки. Цей термін планують скоротити до 12 місяців. Нововведення дозволить отримувати українським біженцям більше грошей від уряду.
Також ми писали, що в Німеччині зареєстровано 1,1 млн біженців з України, проте лише 113 000 з них мають офіційну роботу. Багато з них стверджують, що виплати від соціальної служби є достатніми для життя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.