"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За місяць кількість українців, які перебувають під тимачовим захистом в країнах Євросоюзу, зменшилась на 23,1 тисяч
Кількість українських біженців, які перебувають під тимчасовим захистом в ЄС, зменшується. Якщо станом на кінець лютого таких було 4 234 595 осіб, то вже 31 березня цей показник становив 4 211 495. Таким чином від статусу відмовились 23,1 тисяч українців.
Загалом кількість людей із тимчасовим захистом зменшилася у дев'яти країнах ЄС. За цим показником лідирують Чехія, Швеція та Австрія. Про це свідчать останні дані Євростату.
Так, станом на 31 березня найбільшу кількість українських біженців прийняли:
До кінця березня найбільше українських біженців прибуло до:
Найбільші показники зниження кількості українців під тимчасовим захистом зафіксовані в:
Серед осіб із тимчасовим захистом у ЄС понад 98% становлять громадяни України. Серед усіх отримувачів тимчасового захисту в ЄС дорослі жінки становлять 45,8%, діти - 32,8%. Частка чоловіків складає 21,4%.
Напередодні стало відомо, що уряд Швеції хоче пришвидшити процес реєстрації та отримання номерів соціального страхування для біженців з України. За чинним законодавством, щоб отримати право на таку послугу особа має прожити в країні три роки. Цей термін планують скоротити до 12 місяців. Нововведення дозволить отримувати українським біженцям більше грошей від уряду.
Також ми писали, що в Німеччині зареєстровано 1,1 млн біженців з України, проте лише 113 000 з них мають офіційну роботу. Багато з них стверджують, що виплати від соціальної служби є достатніми для життя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.