«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
За місяць кількість українців, які перебувають під тимачовим захистом в країнах Євросоюзу, зменшилась на 23,1 тисяч
Кількість українських біженців, які перебувають під тимчасовим захистом в ЄС, зменшується. Якщо станом на кінець лютого таких було 4 234 595 осіб, то вже 31 березня цей показник становив 4 211 495. Таким чином від статусу відмовились 23,1 тисяч українців.
Загалом кількість людей із тимчасовим захистом зменшилася у дев'яти країнах ЄС. За цим показником лідирують Чехія, Швеція та Австрія. Про це свідчать останні дані Євростату.
Так, станом на 31 березня найбільшу кількість українських біженців прийняли:
До кінця березня найбільше українських біженців прибуло до:
Найбільші показники зниження кількості українців під тимчасовим захистом зафіксовані в:
Серед осіб із тимчасовим захистом у ЄС понад 98% становлять громадяни України. Серед усіх отримувачів тимчасового захисту в ЄС дорослі жінки становлять 45,8%, діти - 32,8%. Частка чоловіків складає 21,4%.
Напередодні стало відомо, що уряд Швеції хоче пришвидшити процес реєстрації та отримання номерів соціального страхування для біженців з України. За чинним законодавством, щоб отримати право на таку послугу особа має прожити в країні три роки. Цей термін планують скоротити до 12 місяців. Нововведення дозволить отримувати українським біженцям більше грошей від уряду.
Також ми писали, що в Німеччині зареєстровано 1,1 млн біженців з України, проте лише 113 000 з них мають офіційну роботу. Багато з них стверджують, що виплати від соціальної служби є достатніми для життя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.