"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
За місяць кількість українців, які перебувають під тимачовим захистом в країнах Євросоюзу, зменшилась на 23,1 тисяч
Кількість українських біженців, які перебувають під тимчасовим захистом в ЄС, зменшується. Якщо станом на кінець лютого таких було 4 234 595 осіб, то вже 31 березня цей показник становив 4 211 495. Таким чином від статусу відмовились 23,1 тисяч українців.
Загалом кількість людей із тимчасовим захистом зменшилася у дев'яти країнах ЄС. За цим показником лідирують Чехія, Швеція та Австрія. Про це свідчать останні дані Євростату.
Так, станом на 31 березня найбільшу кількість українських біженців прийняли:
До кінця березня найбільше українських біженців прибуло до:
Найбільші показники зниження кількості українців під тимчасовим захистом зафіксовані в:
Серед осіб із тимчасовим захистом у ЄС понад 98% становлять громадяни України. Серед усіх отримувачів тимчасового захисту в ЄС дорослі жінки становлять 45,8%, діти - 32,8%. Частка чоловіків складає 21,4%.
Напередодні стало відомо, що уряд Швеції хоче пришвидшити процес реєстрації та отримання номерів соціального страхування для біженців з України. За чинним законодавством, щоб отримати право на таку послугу особа має прожити в країні три роки. Цей термін планують скоротити до 12 місяців. Нововведення дозволить отримувати українським біженцям більше грошей від уряду.
Також ми писали, що в Німеччині зареєстровано 1,1 млн біженців з України, проте лише 113 000 з них мають офіційну роботу. Багато з них стверджують, що виплати від соціальної служби є достатніми для життя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.