"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Випробування польотів станеться пізніше, але вже цього року.
В NASA спробували створити безшумний літальний апарат й запустили Quesst Mission. Там анонсували появу надзвукового безшумного літака X-59, над яким працювали майже 8 років. Його показ має відбутись вже цього тижня.
X-59 - експериментальний літальний апарат, спеціально розроблений, щоб здійснити видатний інженерний подвиг - надзвуковий політ без звукового удару, пише IFLScience.
Довідка. Звукові удари – гучний, вибуховий шум, спричинений ударною хвилею об’єкта, що швидше за звук (близько 1225 кілометрів на годину).
Літак, що змінить правила гри, з'явиться зі свого каліфорнійського ангару в п’ятницю, 12 січня. NASA називає цей момент "історичною віхою в історії авіації". Побачити його можна буде завдяки прямій трансляції прямо тут.
Цей проєкт мав на меті освоїти надзвуковий політ без генерації гучних звукових ударів. Разом із компанією Lockheed Martin Skunk Works розробили X-59, який видаватиме тихий стук замість звичного гучного гулу чи реву.
Після завершення складання та випробувань команда Quesst NASA вибере кілька населених пунктів у США для польоту літака X-59. Дані, зібрані під час цих експериментів, будуть передані міжнародним авіаційним органам.
"Ми застрягли на швидкості наших авіалайнерів протягом останніх майже 50 років, тому можливість дістатися будь-куди набагато швидше - це нездійснена мрія", - сказав керівник місії NASA.
Людська техніка вперше подолала звуковий бар’єр 14 жовтня 1947 року за допомогою літака Bell X-1 з ракетним двигуном. Пізніше надзвуковий політ став доступним для громадськості у вигляді Concorde, який вперше здійснив політ 2 березня 1969 року. Однак востаннє Concorde приземлився ще в 2003 році, ознаменувавши кінець надзвуковим комерційним польотам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.