Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Астероїд летить до нашої планети на величезній швидкості
Представники NASA повідомили, що пізно ввечері 16 травня до Землі підлетить астероїд розміром 110 метрів. Відомо, що він рухатиметься на дуже високій швидкості.
Як передає видання Daily Mail, цей астероїд розміром 110 метрів наблизиться до Землі близько о 22:50 за київським часом. Згідно з розрахунками вчених, цей космічний камінь летить до нашої планети зі швидкістю 47 тисяч кілометрів на годину. Тобто, в 38 разів більше за швидкість звуку.
Варто також підкреслити, що розмір цього астероїда можна порівняти з великими хмарочосами. Крім того, це 110 метрів - це приблизно висота скульптури Батьківщина-мати в Києві.
При цьому великої небезпеки не передбачається. Підкреслюється, що найближча відстань астероїда від Землі в момент його максимального зближення становитиме 5,5 мільйонів кілометрів. Це значить, що астероїд можна назвати потенційно небезпечним, однак вчені не вважають, що він зіткнеться з Землею. За підрахунками експертів, камінь пролетить планету і не впаде на неї.
Раніше вчені казали про астероїд 2023 PDC. Зазначається, що ймовірність зіткнення його з планетою вже збільшилася до 1%. Потенційна аварія може статися в жовтні 2036 року. Тому експерти переконані, що вже зараз треба приймати важливі рішення щодо безпеки. Водночас зазначається, що астероїда 2023 PDC в реальності не існує: це гіпотетичний об'єкт, який дозволяє експертам краще розуміти проблеми в захисті планети від космічних об'єктів.
Також варто нагадати про яскравий спалах над Київщиною 19 квітня. Тоді це був метеор масою 200-300 кілограмів. Про це розповідали в Міжнародній метеорній організації. Сам спалах стався на висоті 38 кілометрів. Невеликі уламки могли досягти землі, проте початкова швидкість, як зазначили експерти, не сприяла збереженню метеора.
Нагадаємо, раніше експерти розповідали про п'ять астероїдів, які мають шанс на зіткнення з Землею.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.