Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю

Ще одна перемога

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю

Українські бійці ліквідували трьох чеченських військових із найбільшого військового з'єднання Росгвардії. Також вони захопили зброю та техніку.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на 128-у окрему гірничо-штурмову бригаду «Закарпатський легіон».

Судячи з документів, закарпатській бригаді намагалися протистояти гвардійці 46-ї окремої бригади оперативного призначення — найбільшого з'єднання баз росгвардії, яке знаходиться у Чечні. Це з'єднання було створено ще 2000 року для боротьби з силами чеченського опору, який воював із Кремлем. Тому вони мають великий досвід бойових дій, однак він не допоміг їм під час зустрічі зі штурмовиками 128-ї бригади Збройних сил України.

В результаті бою знищено трьох росгвардійців, які служили в 94-му полку бригади, що дислокується в місті Гудермес і 96-му полку, що дислокується в місті Урус-Мартан Чеченської республіки. Ось їх дані:

  • Старший сержант Маччиев Анвар Гусейнович;
  • Магомедов Магомед Хизригаджиевич 30 березня 1989 року народження село імені Карла Маркса Кизлярского району Республіки Дагестан;
  • Магомедов Магомед Шарамазанович 10 вересня 1993 року народження село Муни Ботлихского района Республики Дагестан.

На місці бою знайшли особисті жетони та документи: дорожній лист водія БТР-80 із даними водія, старшого машини, витратами пального. Також знайшли зошит зі списком особового складу: 14 військових, зокрема один офіцер. Відомості про бойову техніку підрозділу – чотири бронетранспортери «БТР-80» та три військові вантажівки «Урал 4320». Штурмовики 128 бригади взяли також трофеї – БТР-80 та зброю – кулемети Калашникова, автомат Калашникова, снайперську гвинтівку Драгунова з боєприпасами.

«Техніка і зброя тепер будуть служити нашій бригаді», – йдеться у повідомленні.

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 1

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 2

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 3

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 4

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 5

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 6

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 7

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 8

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 9

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 10

Українські бійці ліквідували "кадировців" з найбільшого військового з'єднання росгвардії та захопили зброю 11

Нагадаємо, ЗСУ знищили російську мотострілецьку бригаду, загинуло 645 окупантів.

Крім того, у Мелітополі окупанти відмовилися воювати проти українських військових.

Також Інформатор писав, що росії не вдалося досягти основних цілей широкомасштабної війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube