Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Клієнти незадоволені такими правилами банку
На сайті відгуків клієнтка повідомила про те, що загубила телефон з сім-карткою, перебуваючи в іншій країні. Номер з сім-картки був прив’язаний до рахунків в Ощадбанку. Без фінансового номеру телефону вона не може зайти у додаток банку та провести там жодну операцію. У самому банку кажуть, що фінансовий номер можливо змінити лише у відділенні в Україні. Детальніше про цю ситуацію – розповість Інформатор.
Про це ми дізналися з сайту фінансових новин Мінфін. Мешканка Тернополя повідомила, що разом з дітьми стала біженкою у Швеції. Поїхала у цю півчнічну країну, бо переживала за дітей. У неї є соціальна картка від Ощадбанку, на яку щомісяця надходить по 864 грн на дитину. Водночас бюджет у сім’ї обмежений.
З соціальної картки жінка переказувала гроші на звичайну. У телефоні у неї був додаток Ощадбанку, через який вона це робила. Соціальну картку ще в Україні у тернополянки «з’їв» банкомат, а нову вона або не захотіла або не встигла зробити. Як зазначає українка, «не треба було чекати вічність, щоб перевипустити карточку». У Швеції жінка втратила свій телефон разом з SIM-карткою, номер якої був її фінансовим номером в Ощадбанку. Вона пам’ятала свій логін і пароль з застосунку банку. Але не могла зайти туди через те, що підтвердження входу приходить в якості СМС на фінансовий номер.
Українка зателефонувала на гарячу лінію Ощадбанку та попросила змінити фінансовий номер. Працівниця банку детально опитала клієнтку: ПІБ, паспорт, ІПН, дівоче прізвище матері. І після того, як переконалася у правдивості даних, працівниця банку порадила клієнтці змінити фінансовий номер у відділенні Ощадбанку.
У банку на цей відгук відповіли, що дійсно фахівці можуть задавати ряд питань, щоб перевірити інформацію й унеможливити шахрайські дії. А фінансовий номер телефону в Ощадбанку можна змінити тільки у відділенні банку. У Швеції їх немає, вони є лише в Україні. У банку наголосили, що у Швеції є можливість і знімати готівку з банківської картки та розплачуватися за покупки.
Але як з загубленої картки переказати кошти на іншу картку банку без фінансового номеру – не відповіли, бо це неможливо. Відповідно, щоб отримати нову картку банку чи змінити фінансовий номер – українцям, які опинилися за кордоном, доведеться повернутися в Україну і завітати у відділення державного банку. Мапа працюючих відділень Ощадбанку доступна за посиланням.
Нагадаємо, що Ощадбанк бере комісію за користування карткою у розмірі 100 гривень.
Дмитро Чернишов