"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Клієнти незадоволені такими правилами банку
На сайті відгуків клієнтка повідомила про те, що загубила телефон з сім-карткою, перебуваючи в іншій країні. Номер з сім-картки був прив’язаний до рахунків в Ощадбанку. Без фінансового номеру телефону вона не може зайти у додаток банку та провести там жодну операцію. У самому банку кажуть, що фінансовий номер можливо змінити лише у відділенні в Україні. Детальніше про цю ситуацію – розповість Інформатор.
Про це ми дізналися з сайту фінансових новин Мінфін. Мешканка Тернополя повідомила, що разом з дітьми стала біженкою у Швеції. Поїхала у цю півчнічну країну, бо переживала за дітей. У неї є соціальна картка від Ощадбанку, на яку щомісяця надходить по 864 грн на дитину. Водночас бюджет у сім’ї обмежений.
З соціальної картки жінка переказувала гроші на звичайну. У телефоні у неї був додаток Ощадбанку, через який вона це робила. Соціальну картку ще в Україні у тернополянки «з’їв» банкомат, а нову вона або не захотіла або не встигла зробити. Як зазначає українка, «не треба було чекати вічність, щоб перевипустити карточку». У Швеції жінка втратила свій телефон разом з SIM-карткою, номер якої був її фінансовим номером в Ощадбанку. Вона пам’ятала свій логін і пароль з застосунку банку. Але не могла зайти туди через те, що підтвердження входу приходить в якості СМС на фінансовий номер.
Українка зателефонувала на гарячу лінію Ощадбанку та попросила змінити фінансовий номер. Працівниця банку детально опитала клієнтку: ПІБ, паспорт, ІПН, дівоче прізвище матері. І після того, як переконалася у правдивості даних, працівниця банку порадила клієнтці змінити фінансовий номер у відділенні Ощадбанку.
У банку на цей відгук відповіли, що дійсно фахівці можуть задавати ряд питань, щоб перевірити інформацію й унеможливити шахрайські дії. А фінансовий номер телефону в Ощадбанку можна змінити тільки у відділенні банку. У Швеції їх немає, вони є лише в Україні. У банку наголосили, що у Швеції є можливість і знімати готівку з банківської картки та розплачуватися за покупки.
Але як з загубленої картки переказати кошти на іншу картку банку без фінансового номеру – не відповіли, бо це неможливо. Відповідно, щоб отримати нову картку банку чи змінити фінансовий номер – українцям, які опинилися за кордоном, доведеться повернутися в Україну і завітати у відділення державного банку. Мапа працюючих відділень Ощадбанку доступна за посиланням.
Нагадаємо, що Ощадбанк бере комісію за користування карткою у розмірі 100 гривень.
Дмитро Чернишов