“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Фінансова установа придбала майновий комплекс споруд без жодних дозволів
Ощадбанк сплатив штраф у розмірі 13,88 млн грн Антимонопольному комітету України за купівлю без дозволу складських приміщень рибного ярмарку та комплексу зберігання харчових продуктів для компанії Логістик. Розслідування та збір доказів у справі тривали майже 4 роки.
Про це йдеться на сайті Антимонопольного комітету України.
Чотири роки тому Ощадбанк придбав цілісний майновий комплекс споруд «Рибний ярмарок та комплекс по зберіганню, виробництву продуктів харчування для ТОВ «Логістик центр «Скандинавія». При цьому до АМКУ за отриманням обов’язкового дозволу фінустанова не зверталася.
З того часу тривало розслідування та збір доказів винуватості Ощадбанку. Установа до останнього не хотіла визнавати факт порушення й відмовлялась співпрацювати з комітетом. Ба більше, як зазначили у відомстві, банк уникав будь-якої співпраці та ігнорував запити Антимонопольного комітету.
Перший штраф АМКУ наклав на Ощадбанк ще у 2021 році. Однак тоді у держбанку скаржилися на колишнього власника об'єкта та звинувачували його у рейдерстві. А своє рішення придбати рибний ярмарок без відповідних дозволів пояснювали так:
"Придбання Ощадбанком у власність складської нерухомості було вимушеним заходом, викликаним ризиком втрати іпотеки, яка не була продана у виконавчому провадженні", - заявляли в Ощаді, передає HВ.
Тим паче у комітеті нагадали, що законодавство не звільняє банківські установи від необхідності отримувати дозвіл на концентрацію. Й додають, що сума штрафу могла б бути меншою, якби Ощадбанк зміг вчасно попросити про дозвіл.
Нагадаємо, це не перший штраф, що отримало акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» від АМКУ. Раніше, комітет оштрафував Ощадбанк за неконкурентні умови обслуговування «Картки киянина». Оскільки з’ясував, що банк самостійно встановлював умови відкриття та ведення рахунків.
Раніше, Інформатор писав про те, що Ощадбанк бере комісію за користування своєю карткою. А ще маємо кілька порад, про те, як не втратити усі гроші під час обміну валют в Ощадбанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.