Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Фінансова установа придбала майновий комплекс споруд без жодних дозволів
Ощадбанк сплатив штраф у розмірі 13,88 млн грн Антимонопольному комітету України за купівлю без дозволу складських приміщень рибного ярмарку та комплексу зберігання харчових продуктів для компанії Логістик. Розслідування та збір доказів у справі тривали майже 4 роки.
Про це йдеться на сайті Антимонопольного комітету України.
Чотири роки тому Ощадбанк придбав цілісний майновий комплекс споруд «Рибний ярмарок та комплекс по зберіганню, виробництву продуктів харчування для ТОВ «Логістик центр «Скандинавія». При цьому до АМКУ за отриманням обов’язкового дозволу фінустанова не зверталася.
З того часу тривало розслідування та збір доказів винуватості Ощадбанку. Установа до останнього не хотіла визнавати факт порушення й відмовлялась співпрацювати з комітетом. Ба більше, як зазначили у відомстві, банк уникав будь-якої співпраці та ігнорував запити Антимонопольного комітету.
Перший штраф АМКУ наклав на Ощадбанк ще у 2021 році. Однак тоді у держбанку скаржилися на колишнього власника об'єкта та звинувачували його у рейдерстві. А своє рішення придбати рибний ярмарок без відповідних дозволів пояснювали так:
"Придбання Ощадбанком у власність складської нерухомості було вимушеним заходом, викликаним ризиком втрати іпотеки, яка не була продана у виконавчому провадженні", - заявляли в Ощаді, передає HВ.
Тим паче у комітеті нагадали, що законодавство не звільняє банківські установи від необхідності отримувати дозвіл на концентрацію. Й додають, що сума штрафу могла б бути меншою, якби Ощадбанк зміг вчасно попросити про дозвіл.
Нагадаємо, це не перший штраф, що отримало акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» від АМКУ. Раніше, комітет оштрафував Ощадбанк за неконкурентні умови обслуговування «Картки киянина». Оскільки з’ясував, що банк самостійно встановлював умови відкриття та ведення рахунків.
Раніше, Інформатор писав про те, що Ощадбанк бере комісію за користування своєю карткою. А ще маємо кілька порад, про те, як не втратити усі гроші під час обміну валют в Ощадбанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.