“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Юпітер цього року найближче до Землі, тому його можна спостерігати без телескопа
В суботу, 28 жовтня прихильники космічних явищ зможуть спостерігати часткове затемнення місяця, що дрейфуватиме в тіні Землі, освітлений Юпітером. Останній має бути добре видно під місячним колом. Земля якраз перебуватиме посередині між Юпітером та Сонцем, що недавно також "пережило" чергове затемнення. Це сталось 14 жовтня.
Асторономи ще називають майбутнє місячне затемнення "місяцем мисливця". Помилуватись космічним явищем всі бажаючі зможуть увечері 28 жовтня, щойно супутник нашої планети з'явиться в пізньому нічному небі. Виглядати його слід зі Сходу. NASA ж рекомендує дивитися на видовище приблизно через годину після заходу Сонця.
Жовтневий повний місяць називають "місяцем мисливця" з XVIII століття, оскільки це важливий час для полювання. Наступний повний місяць буде 27 листопада й він називатиметься "місяцем бобра".
Астрономи обіцяють, що в ніч на 28 жовтня можна буде побачити, як місяць виходить з земної напівтіні. Тому в якийсь момент він може набути не надто виразного криваво-червоного забарвлення. Найкраще його буде видно в Європі, Африці та Азії. Порівняти побачене можна буде з інтерактивною картою на сайті Timeanddate.com.
Газовий гігант Юпітер також буде залишаютись видимим всю ніч на 28 жовтня. Загалом ці кілька тижнів стануть найкращим часом року для спостереження за гігантською планетою, яка цього року найближче до Землі - на відстані 595 мільйонів кілометрів, йдеться в Livescience.com.
Юпітер є найбільшою планетою Сонячної системи. Його екваторіальний радіус дорівнює 71,4 тис. км, що в 11,2 раза перевищує радіус Землі. У період з кінця лютого й до початку березня цього року Юпітер зближуватиметься з Венерою. Це сполучення планет буде одним із найяскравіших, яке можна помітити неозброєним оком у 2023 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.