“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Сторони вже узгодили графік переговорів
Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом двосторонньої безпекової угоди, що стало черговим кроком на шляху до поглиблення співпраці у сфері оборони та безпеки обох держав. План переговорів вже складений.
Про нову безпекову угоду між Україною та Португалією повідомив Офіс Президента України. Відомо, що очолює українську делегацію на переговорах керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Сьогоднішній раунд провів заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква.
Сторони вже узгодили графік подальших переговорів та обговорили очікування від інавгураційного саміту миру у Швейцарії. Також йшлося про важливу роль Португалії у реалізації "Української формули миру" та залученні до цього процесу країн глобального Півдня.
Підписання двосторонньої безпекової угоди з Португалією стане доповненням до вже укладених Україною угод з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Переговори щодо подібних угод також ведуться з Грецією, Естонією та Чехією.
Усі ці угоди укладаються на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України та мають стати гарантією довгострокової підтримки України до її вступу в НАТО.
12 липня 2024 року країни G7 зробили рішучий крок до забезпечення довгострокової безпеки України, ухвалюючи спільну декларацію про гарантії безпеки. Цей документ, відкритий для приєднання всіх охочих країн, чітко окреслює зобов'язання щодо підтримки України на шляху до мирного та процвітаючого майбутнього.
Президент США Джо Байден підкреслив далекоглядність декларації, зазначивши: "Ця декларація свідчить про непохитну підтримку України з боку Сполучених Штатів та наших партнерів. Ми будемо поруч з Україною не лише зараз, а й у довгостроковій перспективі".
11 квітня Україна та Латвія підписали двосторонню безпекову угоду. Рига буде надавати Києву військову допомогу на 0,25% ВВП щороку. Також держава допомагатиме, зокрема, у розмінуванні, безпілотних технологіях та у питання вступу в НАТО.
Перед цим Україна підписала відповідні угоди з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Очікується, що угода з США буде укладена до саміту НАТО, який відбудеться у липні-2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.