Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сторони вже узгодили графік переговорів
Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом двосторонньої безпекової угоди, що стало черговим кроком на шляху до поглиблення співпраці у сфері оборони та безпеки обох держав. План переговорів вже складений.
Про нову безпекову угоду між Україною та Португалією повідомив Офіс Президента України. Відомо, що очолює українську делегацію на переговорах керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Сьогоднішній раунд провів заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква.
Сторони вже узгодили графік подальших переговорів та обговорили очікування від інавгураційного саміту миру у Швейцарії. Також йшлося про важливу роль Португалії у реалізації "Української формули миру" та залученні до цього процесу країн глобального Півдня.
Підписання двосторонньої безпекової угоди з Португалією стане доповненням до вже укладених Україною угод з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Переговори щодо подібних угод також ведуться з Грецією, Естонією та Чехією.
Усі ці угоди укладаються на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України та мають стати гарантією довгострокової підтримки України до її вступу в НАТО.
12 липня 2024 року країни G7 зробили рішучий крок до забезпечення довгострокової безпеки України, ухвалюючи спільну декларацію про гарантії безпеки. Цей документ, відкритий для приєднання всіх охочих країн, чітко окреслює зобов'язання щодо підтримки України на шляху до мирного та процвітаючого майбутнього.
Президент США Джо Байден підкреслив далекоглядність декларації, зазначивши: "Ця декларація свідчить про непохитну підтримку України з боку Сполучених Штатів та наших партнерів. Ми будемо поруч з Україною не лише зараз, а й у довгостроковій перспективі".
11 квітня Україна та Латвія підписали двосторонню безпекову угоду. Рига буде надавати Києву військову допомогу на 0,25% ВВП щороку. Також держава допомагатиме, зокрема, у розмінуванні, безпілотних технологіях та у питання вступу в НАТО.
Перед цим Україна підписала відповідні угоди з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Очікується, що угода з США буде укладена до саміту НАТО, який відбудеться у липні-2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.