“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ілон Маск продовжує змінювати Twitter
Після того, як інженер Ілон Маск придбав соціальну мережу Twitter, там постійно стали відбуватися зміни. Тепер це торкнулося знаменитої "синьої пташки", яка тривалий час була незмінним логотипом. Новим лого Twitter став мем Doge.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив Ілон Маск. Зробив він це доволі оригінально: замість звичайної заяви він опублікував мем про новий логотип.
На зображені можна побачити собаку, яку зупиняє поліцейський. При цьому собака заявляє, що в паспорті "старе фото". Якраз "старим фото" назвали традиційний логотип Twitter, який тепер увійде в історію.
Цікаво, що на мобільному застосунку Twitter поки що старий логотип. Тож, скоріше за все, мем Doge замість синьої пташки з'явиться вже після найближчого оновлення. Водночас на веб-версії соціальної мережі вже встановлений Doge.
Мем Doge з'явився ще в 2013 році. Це зображення з собакою породи сіба-іну. Люди зазвичай додають якісь підписи про події, які їх приголомшили, і доповнюють здивованою собакою. Цікаво, що з роками мем Doge не тільки не зник, а ще й набув нової форми: тепер з'явилося зображення "качок Doge" на випадки, коли щось зрівнюють.
Раніше в США звинуватили Китай у шпигунстві за користувачами TikTok. Таку заяву зробив спікер Палати представників Конгресу США Кевін Маккарті. За його словами, Китай має доступ до даних про користувачів популярної соцмережі.
Також у Twitter тепер голосувати зможуть тільки ті, хто має "синю галочку" (верифікацію). За словами Ілона Маска, це зроблено для того, щоб боротися з ботами.
Нагадаємо, раніше сторінка Степана Бандери в Twitter отримала "синю галочку".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.