Головна
Україна
10:23, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

На штаб ворога наших військових знову навів недолугий представник рашистських псевдоЗМІ, які так люблять нам позиції російських військ. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає Інформатор. ЗСУ продовжують протистояти ворогу, що засів у більшій частині Луганської області. Поки рашисти думають, що вони у цілковитій безпеці, наші воїни вміло доводять їм, що це не так. Справа в тому, що росіяни настільки самовпевнені, що поки наші бійці знаходяться на відстані влучного артилерійського удару, вони випускають сюжети про , що засіли в Попасній, та показують на них їхню базу. Завдяки такій дурості, що притаманна виключно російському стаду, штаб ПрВК у місті було розбито. Скільки саме там загинуло рашистів поки невідомо, але чимало. Разом із тим, на лінії фронту ворог активізував використання штурмової та армійської авіації. За добу вдарили по трьом населеним пунктам. Крім цього запустили і сім ракет. Стільки ж разів велися обстріли зі ствольної артилерії наших міст та селищ, чотири обстріли із РСЗВ та шість із мінометів. Також ворог здійснив чотири танкових наступи. 14 серпня вісім спроб ворога піти в наступ були відбиті. Була зафіксована розвідгрупа росіян, та більше вона нікому не загрожує. Крім іншого, на тимчасово окупованих територіях Луганської області люди поступово зневірюються у рашистській . До прикладу, у Сєвєродонецьку вже більше місяця тому ворог зібрав особисті дані з місцевих, в обмін на обіцянку відновити житлові приміщення людей, що залишилися. Проте, ніхто навіть обстежувати будинки не приходив. Чималій кількості людей так і доводиться жити без даху, стін чи вікон, або ж усього одразу. Замість того, аби виконувати обіцянки, рашисти в місті вирішили обстежувати зруйновані будинки, непридатні для проживання. Уже понад сотню багатоповерхівок вирішили знести, і ось цим реально активно займаються. От тільки чому, коли потрібно готувати місто до зими, вони так хочуть зносити будинки? Усе просто аби прибрати будинки з пропагандистської картинки, та потім звітувати про те, як у місті все стало Коротше кажучи, не варто сподіватися, що окупанти будуть щось відновлювати. Знесуть усе, що їм не подобається чи псує картинку, назнімають пропаганди, примусять говорити, як усе стало добре, та й будуть собі сидіти й не паритися. Начхати вони хотіли на те, що буде з людьми. Нагадаємо, що Житомир залишився без води: стала відома причина. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

У Попасній розбито штаб «вагнерівців», а жителі окупованої Луганщини починають зневірюватися в обіцянках рашистів

Читать на русском
У Попасній розбито штаб «вагнерівців», а жителі окупованої Луганщини починають зневірюватися в обіцянках рашистів

Ситуація в Луганській області

На штаб ворога наших військових знову навів недолугий представник рашистських псевдоЗМІ, які так люблять «світити» нам позиції російських військ.

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

ЗСУ продовжують протистояти ворогу, що засів у більшій частині Луганської області. Поки рашисти думають, що вони у цілковитій безпеці, наші воїни вміло доводять їм, що це не так. 

Справа в тому, що росіяни настільки самовпевнені, що поки наші бійці знаходяться на відстані влучного артилерійського удару, вони випускають сюжети про «вагнерівців», що засіли в Попасній, та показують на них їхню базу. Завдяки такій дурості, що притаманна виключно російському стаду, штаб ПрВК «Вагнер» у місті було розбито. Скільки саме там загинуло рашистів поки невідомо, але чимало. 

Разом із тим, на лінії фронту ворог активізував використання штурмової та армійської авіації. За добу вдарили по трьом населеним пунктам. Крім цього запустили і сім ракет. Стільки ж разів велися обстріли зі ствольної артилерії наших міст та селищ, чотири обстріли – із РСЗВ та шість – із мінометів. Також ворог здійснив чотири танкових наступи. 

14 серпня вісім спроб ворога піти в наступ були відбиті. Була зафіксована розвідгрупа росіян, та більше вона нікому не загрожує.

Крім іншого, на тимчасово окупованих територіях Луганської області люди поступово зневірюються у рашистській «владі». До прикладу, у Сєвєродонецьку вже більше місяця тому ворог зібрав особисті дані з місцевих, в обмін на обіцянку відновити житлові приміщення людей, що залишилися. Проте, ніхто навіть обстежувати будинки не приходив. Чималій кількості людей так і доводиться жити без даху, стін чи вікон, або ж усього одразу. 

Замість того, аби виконувати обіцянки, рашисти в місті вирішили обстежувати зруйновані будинки, непридатні для проживання. Уже понад сотню багатоповерхівок вирішили знести, і ось цим реально активно займаються. От тільки чому, коли потрібно готувати місто до зими, вони так хочуть зносити будинки? Усе просто – аби прибрати «некрасиві» будинки з пропагандистської картинки, та потім звітувати про те, як у місті все стало «добре». 

Коротше кажучи, не варто сподіватися, що окупанти будуть щось відновлювати. Знесуть усе, що їм не подобається чи псує картинку, назнімають пропаганди, примусять говорити, як усе стало добре, та й будуть собі сидіти й не паритися. Начхати вони хотіли на те, що буде з людьми.

Нагадаємо, що Житомир залишився без води: стала відома причина.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.