Головна
Україна
Події
00:02, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

У Житомирі призупинили водопостачання. Все через аварію на трансформаторній підстанції.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КП "Житомирводоканал".  "У зв'язку з аварійною ситуацією на трансформаторній підстанції, унаслідок якої було пошкоджено обладнання, сьогодні у Житомирі буде призупинено водопостачання. Наразі тривають роботи із відновлення підстанції", - йдеться у повідомленні. Компанія у коментарях додала, що на підстанції сталося займання, і найімовірніше, сьогодні води не буде. Нагадаємо, в Україні з'явився сайт, який показує міста і села після нападу росії.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Житомир залишився без води: стала відома причина

Читать на русском

На підстанції сталося займання

Читать на русском
Житомир залишився без води: стала відома причина

На підстанції сталося займання

У Житомирі призупинили водопостачання. Все через аварію на трансформаторній підстанції. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КП "Житомирводоканал". 

"У зв'язку з аварійною ситуацією на трансформаторній підстанції, унаслідок якої було пошкоджено обладнання, сьогодні у Житомирі буде призупинено водопостачання. Наразі тривають роботи із відновлення підстанції", - йдеться у повідомленні.

Компанія у коментарях додала, що на підстанції сталося займання, і найімовірніше, сьогодні води не буде.

Нагадаємо, в Україні з'явився сайт, який показує міста і села після нападу росії

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.