Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ця програма полягає у виділенні українцям 563 євро на життєві потреби і має назву Bürgergeld
У Німеччині можуть скасувати громадянську допомогу Bürgergeld для українців. Це сума від держави в розмірі 563 євро на місяць. Окремі депутати ФРН закликають уряд скасувати цю практику.
Про це йдеться в матеріалі Bild. Ініціатива поки що знаходиться на рівні депутатів та голів МВС деяких федеральних земель.
Зазначається, що ініціаторами виступають депутати від правлячої коаліції християнських демократів. Вони закликають припинити саме ці виплати.
"Ми більше не повинні використовувати гроші платників податків для фінансування безробіття, а маємо дати людям роботу", - кажуть політики.
Окремі голови міністерств внутрішніх справ різних федеральних земель назвали Bürgergeld для українців "фундаментальною помилкою". За їхньою думкою, такі виплати є "гальмом при виході на роботу" та "неправильним стимулом" для українських громадян.
Чи будуть підтримані ці пропозиції - поки невідомо. Однак подібні розмови тривають вже не перший місяць. При цьому українцям, які потребують допомоги, пропонують залишити виплати для біженців у розмірі 460 євро на місяць.
Громадяни України, які втекли від війни у Німеччину, поскаржилися на умови життя у таборі для біженців в Тегелі.Там мешкає близько 3,5 тис. переселенців. При цьому менеджмент табору аналогічно скаржиться на українців, однак зробити нічого не можуть, адже відселяти людей нікуди.
Зазначається, що проживання однієї людини на добу у таборі обходиться в майже 260 євро. Хоча за такі гроші можна знімати недорогий номер у готелі або ще дешевший в хостелі.
Українці кажуть, що вони "живуть як собаки". Наші люди скаржаться на антисанітарні умови, погане ставлення з боку працівників табору, а також на погане харчування.
Раніше "Інформатор" розповідав, яку роботу можна найчастіше знайти в Німеччині та скільки за неї платять.
Ми також писали, що в 2023 році близько шести тисяч українців отримали паспорта ФРН.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.