У Львові цього року проведуть першу дитячу трансплантацію

Дитяча клінічна лікарня отримала ліцензію на трансплантацію органів

У Львові цього року проведуть першу дитячу трансплантацію

У Львові цього року проведуть першу дитячу трансплантацію на базі міської дитячої лікарні. Ця лікарня - одна з небагатьох в країні, яка вже понад десять років займається трансплантацією.

Про це повідомляє прес-центр Львівської міської ради,передає Інформатор .

"Дитяча клінічна лікарня Львова отримала ліцензію на трансплантацію органів та паліативну допомогу. Також медустанову очікує підписання всіх пакетів медичних послуг НСЗУ за програмою медичних гарантій", - йдеться в повідомленні.

Головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт зазначив, що лікарня трансплантацію в минулому році проводила за кордоном.

«Ми ведемо дотрансплантаційну підготовку дитини та післятрансплантаційне спостереження. На жаль, саму трансплантацію минулого року проводили за кордоном. Наразі ми вже готові проводити ці трансплантації у нас, і ми станемо першою клінікою на Західній Україні, яка буде проводити такі трансплантації», - пояснив Квіт.

Нагадаємо, в Україні вдвічі збільшать кількість трансплантацій.Крім того, у Львові вперше в історії України пересадили підшлункову залозу від нерідного донора.

Також Інформатор писав, що в Україні відкриють центр трансплантації.У рік зможуть проводити більше 100 операцій зі стовбуровими клітинами.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити