Люди втратили безліч підписників
У Facebook якийсь масовий глюк. Користувачі скаржаться на те, що зменшилась кількість підписників. Зокрема, у тих, у кого їх було понад 10 тисяч.
Люди втратили безліч підписників. Раніше, чітко показувало їхню кількість.
Дехто з користувачів пише, що чистять ботів та накрутку у соціальній мережі. Також говорять про технічний збій з лічильником в профілі. Наприклад, у Марка Цукерберга також змінилася кількість шанувальників. Засновника соціальної мережі раніше читали 119 мільйонів користувачів, а зараз в його профілі вказана цифра усього лише в 9 996 підписників.
Радник Офісу президента України Олексій Арестович пише, що теж втратив підписників. "А було 880 000. Нарешті люди дали вірну оцінку цьому негіднику", — жартома пише він і додає скрін, на якому тепер у нього менше ніж 10 тисяч читачів.
Та сама історія і з президентом України Володимиром Зеленським. У нього було більше мільйона читачів, а зараз відображається більше 9 тисяч людей.
Український бізнесмен Гарік Корогодський скаржиться, що за ніч у нього зникли 148 тисяч підписників. За його словами, соціальна мережа визначилася на якому вона боці війни.
"За одну ніч зникли 148 000 підписників. Фб, якщо це не глюк, визначився, на якому він боці у нашій війні", — написав він.
У коментарях люди пишуть, що це ніби нова політика Facebook і тепер на сторінках відображатиметься не більше 10 тисяч підписників. Вони нікуди не дінуться, а залишаться у користувача в читачах як приховані. Одна ця інформація сумнівна, адже зайшовши на сторінку очільника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка видно, що їхня кількість відображається більше ніж 10 тисяч. Однак, якщо натиснути на "Підписники" пише, що повний список недоступний. Видно тільки сторінки на які він підписаний.
У міністра закордонних справ Дмитра Кулеби показує близько 10 тисяч підписників – 9 985. У синоптикині Наталії Діденко 70 тисяч фоловерів перетворилися на 9 958 підписників. "Кількість моїх підписників випарувалася від більш, як 70 тисяч до 9 з лишком", - прокоментувала вона.
Зазначимо, що компанія офіційно не коментувала цю ситуацію. Ми відстежуємо і у разі чого проінформуємо.
У липні Мінцифри звернулося до компанії Meta. Адже українські користувачі у Facebook та Instagram зіткнулися з блокуванням постів та акаунтів. Частина контенту блокувалась через автоматичні алгоритми соцмереж. Політика компанії щодо контенту не адаптована до реалій війни в Україні. Окрім автоматичних алгоритмів та штучного інтелекту, існувала проблема в якості модерування контенту з України. Частина блокувань відбувались також через надмірну активність російських ботів, що масово скаржаться на публікації. Очільник відомства Михайло Федоров заявив, що під час війни несправедливо модерувати український контент за правилами мирного часу. Він написав листа до президента Meta з глобальної політики Ніка Клегга та попросив підвищити якість модерування. Щоб пости українців більше не приховували, а акаунти не банили.
Нагадаємо, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Крім того, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter.
Також Інформатор писав, що Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.