Головна
Україна
07:36, 14 Червня
Информатор UA

Интро

Застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Проте це ще не все, незабаром з'явиться і українська версія Messenger для цієї операційної системи. Про це повідомивміністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Інформатор. Якщо робоча мова вашого смартфона українська, то застосунок Facebook автоматично перейде на неї через деякий час.Крім того, невдовзі в Instagram функція Reels, яка дозволяє користувачам записувати відео довжиною в 15 секунд і додавати до нього музику та візуальні ефекти, буде доступна в Україні. "Я дякую Meta за потужну підтримку всіх наших ініціатив та українізації. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб якомога більше застосунків мали в налаштуваннях українську мову та повноцінно працювали на території нашої країни", - заявив Нагадаємо,Вікіпедія відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу російського суду. Крім того, Канадастала мішенню російської дезінформаціїу Twitter. Такожписав, щопосилить заходи для боротьби з дезінформацією російського урядущодо війни проти України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS

Читать на русском
Застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS

Скоро те саме чекає і на Messenger

Застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Проте це ще не все, незабаром з'явиться і українська версія Messenger для цієї операційної системи.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Інформатор.

Якщо робоча мова вашого смартфона — українська, то застосунок Facebook автоматично перейде на неї через деякий час. Крім того, невдовзі в Instagram функція Reels, яка дозволяє користувачам записувати відео довжиною в 15 секунд і додавати до нього музику та візуальні ефекти, буде доступна в Україні.

"Я дякую Meta за потужну підтримку всіх наших ініціатив та українізації. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб якомога більше застосунків мали в налаштуваннях українську мову та повноцінно працювали на території нашої країни", - заявив Федоров. 

Нагадаємо, Вікіпедія відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу російського суду. Крім того, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter.

Також Інформатор писав, що Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.