Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
11:53, 29 Липня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабної війни українські користувачі Facebook та Instagram зіткнулися з блокуванням постів та акаунтів в соцмережах. Увесь цей час спеціалісти Мінцифри надсилають запити до компанії Meta, щоб вони розблокували контент українців. Майже всі запити отримують позитивне рішення і акаунти активістів, волонтерів, блогерів розблоковують. Однак це не вирішує проблеми глобально. Про це повідомивміністр цифрової трансформації УкраїниМихайло Федоров, передає Інформатор. Чому це відбувається Частина контенту у Facebook та Instagram блокується через автоматичні алгоритми соцмереж. Політика компанії щодо контенту не адаптована до реалій війни в Україні. Окрім автоматичних алгоритмів та штучного інтелекту, існує проблема в якості модерування контенту з України. Частина блокувань відбуваються також через надмірну активність російських ботів, що масово скаржаться на публікації. "Отримую багато повідомлень від блогерів, медіаспільноти, активістів та звичайних користувачів про блокування постів і акаунтів у Facebook та Instagram. Ми постійно спілкуємося з корпорацією Meta, яка навіть виділила для нас окрему команду, щоб швидко реагувати на запити. За останні місяці допомогли розблокувати десятки сторінок. Але це тимчасове рішення", - заявивФедоров. Він зазначив, що під час війни несправедливо модерувати український контент за правилами мирного часу. "Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Мільйони українців із першого дня війни об'єдналися та діють як єдиний інформаційний фронт. Поширюють новини в соцмережах, збирають кошти для армії, медиків та людей, які все втратили. Кожен активіст, блогер, волонтер використовує свою довіру та репутацію для доброї справи", - наголосови Федоров. За його словами, він написав лист до президента Meta з глобальної політики Ніка Клегга та просить підвищити якість модерування. Щоб пости українців більше не приховували, а акаунти не банили. "Компанія Meta багато допомагає Україні. Блокує російські пропагандистські ресурси, зробила українську версію Facebook для iOS, запустила разом із Дія.Бізнес навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу, і чекаємо на українську в Messenger. Дякую Meta і сподіваюся, що нам вдасться змінити підходи компанії та розв'язати проблему масових блокувань українських користувачів", - додав Федоров. Нагадаємо,застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Крім того,стала мішенню російської дезінформаціїу Twitter. Такожписав, щопосилить заходи для боротьби з дезінформацією російського урядущодо війни проти України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців: Мінцифри звернулося до Meta

Читать на русском
У Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців: Мінцифри звернулося до Meta

Мільйони українців із першого дня війни об'єдналися та діють як єдиний інформаційний фронт

З початку повномасштабної війни українські користувачі Facebook та Instagram зіткнулися з блокуванням постів та акаунтів в соцмережах. Увесь цей час спеціалісти Мінцифри надсилають запити до компанії Meta, щоб вони розблокували контент українців. Майже всі запити отримують позитивне рішення — і акаунти активістів, волонтерів, блогерів розблоковують. Однак це не вирішує проблеми глобально.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор

Чому це відбувається

  • Частина контенту у Facebook та Instagram блокується через автоматичні алгоритми соцмереж. Політика компанії щодо контенту не адаптована до реалій війни в Україні. Окрім автоматичних алгоритмів та штучного інтелекту, існує проблема в якості модерування контенту з України.
  • Частина блокувань відбуваються також через надмірну активність російських ботів, що масово скаржаться на публікації.

"Отримую багато повідомлень від блогерів, медіаспільноти, активістів та звичайних користувачів про блокування постів і акаунтів у Facebook та Instagram. Ми постійно спілкуємося з корпорацією Meta, яка навіть виділила для нас окрему команду, щоб швидко реагувати на запити. За останні місяці допомогли розблокувати десятки сторінок. Але це тимчасове рішення", - заявив Федоров.

Він зазначив, що під час війни несправедливо модерувати український контент за правилами мирного часу.

"Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Мільйони українців із першого дня війни об'єдналися та діють як єдиний інформаційний фронт. Поширюють новини в соцмережах, збирають кошти для армії, медиків та людей, які все втратили. Кожен активіст, блогер, волонтер використовує свою довіру та репутацію для доброї справи", - наголосови Федоров.

За його словами, він написав лист до президента Meta з глобальної політики Ніка Клегга та просить підвищити якість модерування. Щоб пости українців більше не приховували, а акаунти не банили.

"Компанія Meta багато допомагає Україні. Блокує російські пропагандистські ресурси, зробила українську версію Facebook для iOS, запустила разом із Дія.Бізнес навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу, і чекаємо на українську в Messenger. Дякую Meta і сподіваюся, що нам вдасться змінити підходи компанії та розв'язати проблему масових блокувань українських користувачів", - додав Федоров.

Нагадаємо, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Крім того, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter.

Також Інформатор писав, що Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.