Головна
Україна
Події
16:12, 7 Квітня
Информатор UA

Интро

Компанія Meta посилить заходи щодо боротьби з дезінформацією, розміщеною на сторінках російського уряду. Facebook вже видалив хакерські кампанії, мережі впливу та шахрайські операції на тлі війни росії проти України. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. "Ми постійно переглядаємо нашу політику залежно від ситуації, що змінюється на місцях, і наразі ми активно розглядаємо додаткові кроки щодо протидії дезінформації, що надходять зі сторінок російського уряду", - сказав президент Meta у міжнародних справах Нік Клегг у розмові з журналістами. Росія бореться із великими технологічними компаніями за контроль над інформаційними потоками в інтернеті після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого. Вона заборонила Facebook та Instagram та сповільнила роботу Twitter. Цього тижня Twitter заявив, що не рекомендуватиме користувачам облікові записи російського уряду. У своєму першому щоквартальному звіті про ворожі загрози Meta повідомила, що пов'язані з урядом суб'єкти з Росії та Білорусі брали участь у кібершпигунстві та таємних операціях щодо впливу в інтернеті, пов'язаних із білоруським КДБ. У ньому йдеться, що робилися спроби зловмисника Ghostwriter зламати облікові записи десятків українських військових у Facebook. Meta повідомила у звіті, що вона також видалила мережу приблизно з 200 облікових записів, керованих з росії, які координували помилкові повідомлення про людей, в основному в Україні та Росії, за такі порушення, як розпалювання ненависті. Meta заявила, що також видалила десятки тисяч облікових записів, сторінок та груп, які намагаються використати війну в Україні для обману користувачів та заробляння грошей.  Нагадаємо, в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенку. Крім того, російському пропагандисту соловйову підпалили віллу в Італії.  Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: Dado Ruvic  

Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України

Читать на русском

Рашисти намагалися зламати сторінки українських військових

Читать на русском
Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України

Рашисти намагалися зламати сторінки українських військових

Компанія Meta посилить заходи щодо боротьби з дезінформацією, розміщеною на сторінках російського уряду. Facebook вже видалив хакерські кампанії, мережі впливу та шахрайські операції на тлі війни росії проти України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

"Ми постійно переглядаємо нашу політику залежно від ситуації, що змінюється на місцях, і наразі ми активно розглядаємо додаткові кроки щодо протидії дезінформації, що надходять зі сторінок російського уряду", - сказав президент Meta у міжнародних справах Нік Клегг у розмові з журналістами.

Росія бореться із великими технологічними компаніями за контроль над інформаційними потоками в інтернеті після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого. Вона заборонила Facebook та Instagram та сповільнила роботу Twitter. Цього тижня Twitter заявив, що не рекомендуватиме користувачам облікові записи російського уряду.

У своєму першому щоквартальному звіті про ворожі загрози Meta повідомила, що пов'язані з урядом суб'єкти з Росії та Білорусі брали участь у кібершпигунстві та таємних операціях щодо впливу в інтернеті, пов'язаних із білоруським КДБ. У ньому йдеться, що робилися спроби зловмисника Ghostwriter зламати облікові записи десятків українських військових у Facebook. Meta повідомила у звіті, що вона також видалила мережу приблизно з 200 облікових записів, керованих з росії, які координували помилкові повідомлення про людей, в основному в Україні та Росії, за такі порушення, як розпалювання ненависті.

Meta заявила, що також видалила десятки тисяч облікових записів, сторінок та груп, які намагаються використати війну в Україні для обману користувачів та заробляння грошей. 

Нагадаємо, в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенку. Крім того, російському пропагандисту соловйову підпалили віллу в Італії

Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: Dado Ruvic

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.