Головна
Україна
Події
14:36, 17 Червня
Информатор UA

Интро

Випадки зламу персональних сторінок користувачів Facebook, на жаль, непоодинокі. Щоб захистити свій акаунт у соцмережі, обов’язково заздалегідь установіть двофакторну автентифікацію та надійний пароль. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації. Зламавши сторінку, хакери не тільки можуть просити гроші у борг від імені власника акаунту, а й використати сторінку для розміщення потрібної їм інформації. Або ж просто для отримання особистих даних людини, які можуть зберігатися у профілі.  Що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали Якщо є змога і ви не втратили доступу до свого облікового запису, терміново змініть пароль до сторінки: Відкрийте меню у верхньому правому куті сторінки Facebook. Виберіть "Налаштування та конфіденційність", а тоді натисніть "Налаштування". Натисніть "Безпека й авторизація". Клацніть "Редагувати" поруч із пунктом "Змінити пароль". Введіть поточний і новий паролі. Натисніть "Зберегти зміни". Повідомте Facebook, що ваш обліковий запис зламали. Якщо ви втратили доступ до акаунту – попросіть друзів повідомити адміністрації Facebook, що вашу сторінку зламали. Для цього в шапці сторінки натисніть три крапки та виберіть пункт "Отримати підтримку або поскаржитися на профіль". Далі – "Я хочу допомогти", а після цього – "Злам облікового запису". Детальну інформацію можна дізнатися в розділі "Зламані облікові записи" в довідковому центрі Facebook - посилання.  Нагадаємо, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram. Крім того, інтерес до війни росії проти України в інтернеті впав у 22 рази. Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали

Читать на русском

Прості поради, які вам допоможуть

Читать на русском
Що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали

Прості поради, які вам допоможуть

Випадки зламу персональних сторінок користувачів Facebook, на жаль, непоодинокі. Щоб захистити свій акаунт у соцмережі, обов’язково заздалегідь установіть двофакторну автентифікацію та надійний пароль.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.

Зламавши сторінку, хакери не тільки можуть просити гроші у борг від імені власника акаунту, а й використати сторінку для розміщення потрібної їм інформації. Або ж просто для отримання особистих даних людини, які можуть зберігатися у профілі. 

Що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали

Якщо є змога і ви не втратили доступу до свого облікового запису, терміново змініть пароль до сторінки:

  • Відкрийте меню у верхньому правому куті сторінки Facebook.
  • Виберіть "Налаштування та конфіденційність", а тоді натисніть "Налаштування".
  • Натисніть "Безпека й авторизація".
  • Клацніть "Редагувати" поруч із пунктом "Змінити пароль".
  • Введіть поточний і новий паролі.
  • Натисніть "Зберегти зміни".
  • Повідомте Facebook, що ваш обліковий запис зламали.

Якщо ви втратили доступ до акаунту – попросіть друзів повідомити адміністрації Facebook, що вашу сторінку зламали. Для цього в шапці сторінки натисніть три крапки та виберіть пункт "Отримати підтримку або поскаржитися на профіль". Далі – "Я хочу допомогти", а після цього – "Злам облікового запису". Детальну інформацію можна дізнатися в розділі "Зламані облікові записи" в довідковому центрі Facebook - посилання

Нагадаємо, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram. Крім того, інтерес до війни росії проти України в інтернеті впав у 22 рази.

Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.