Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Експерти проаналізували 6,2 мільйона твітів з усього світу
Війна росії проти України призвела до масштабної кампанії з дезінформації, яка в основному поширювалась через соціальні мережі. Канада стала мішенню цих впливів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дослідження Школи публічної політики Університету Калгарі.
На ведення такої кампанії вплинула роль Канади у міжнародних санкціях проти росії. Команда експертів проаналізувала 6,2 мільйона твітів з усього світу та застосувала певні алгоритми, щоб простежити їх походження. У ньому були представлені ключові терміни, пов’язані з війною в Україні.
Головна ціль росії полягає у спробі вплинути на громадську думку. П'ять основних наративів, які просувалися — виправдовування вторгнення росії; НАТО використовує Україну як маріонетку проти росії; сприяння недовірі до інституцій; припущення, що Україна є фашистською державою або має великий фашистський вплив; пропагування недовіри до ліберального уряду Канади, і особливо прем'єр-міністра Джастіна Трюдо. З'ясувалося, що близько 25% з проаналізованих акаунтів поширювали вигідні рф ідеологічні установки.
Іноземних ботів часто використовують для поширення дезінформації в соціальних мережах, однак їхня роль часто перебільшується. Інфлюенсери з мільйонами підписників, у тому числі в США, мають ширше охоплення в Twitter, ніж боти. Крім того, деякі впливові американські особи писали у Twitter проросійські висловлювання. Акаунти, які ретвітнули дописи пов'язані з росією, включаючи російський державний апарат.
Нагадаємо, Нова Зеландія ввела санкції проти рф за дезінформацію та кібератаки на Україну. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.
Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел