Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Щодня на оглядовий майданчик здійснюватиметься не більше ніж 10 підйомів
З 21 жовтня запрацює оглядовий майданчик на щиті монумента "Батьківщина-мати". Днями територія Національного музею історії України у Другій світовой війні стала повністю доступною для відвідування жителів і гостей столиці.
Про це розповів директор Національного музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук.
За словами директора, двері головного корпусу музею відчинилися 20 жовтня - вперше з початку повномасштабної війни. А вже наступного дня почне діяти оглядовий майданчик на щиті монумента. Щодня здійснюватиметься не більше ніж 10 підйомів.
Він також зазначив, що сам музейний комплекс, який займає 11 гектарів, увесь час працював. Тільки цього року станом на 19 жовтня музей прийняв більше ніж чверть мільйона відвідувачів. Однак значна частина колекції музею евакуйована й досі зберігається у сховищах, тому музейники використали доступні виставкові площі для створення сучасних виставок. З 19 жовтня територія Національного музею історії України у Другій світовій війні стала доступною для відвідування.
1 серпня цього року зі щита монумента "Батьківщина-Мати" зняли радянський герб, а 6 серпня замість нього встановили український Тризуб. Саме цей символ сьогодні втілює не тільки почуття національної гідності, а й підкреслює історичний спадок та героїзм українців.
Автором тризуба став Олексій Пергаменщик. Роботи над проєктом тривали 1,5 місяця. Розроблялося до 30 різних інтерпретацій тризубу. Остаточний варіант виготовляли 5 тижнів. Тризуб вийшов радіусом 7 метрів. Нагадаємо, монумент "Батьківщина-Мати" хочуть перейменувати. Як саме - читайте в матеріалі Інформатора за посиланням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.