У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У Києві, Львові, Дніпрі та Запоріжжі пройшли антіковідні акції протесту
У Києві COVID-дисиденти вийшли на Хрещатик, щоб висловити протест проти карантинних обмежень та вакцинації. Деякі несли банери, інші - ікони.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Спостерігач .
Нечисленну колону, що складається приблизно з півсотні громадян, очолив чоловік з мікрофоном. У нього він вигукував: «Стоп геноцид!» Такий лозунг самої акції. Яке відношення поняття геноциду (знищення народу - прим. ред.) має до імунізації населення всього світу і, зокрема, українців в боротьбі зі смертельним вірусом, широко не пояснюється.
Деякі учасники акції несли плакати з гаслом: «Досить залякувань!» Також протестувальники закликали перехожих знімати і більше не носити маски. Самі вони вже йшли без масок. Соціальної дистанції не дотримувалися.
У Києві їх супроводжувала поліція діалогу. Очевидно, столична влада, отримавши заявку на проведення подібної акції, передбачала, що публічне висловлювання настільки необґрунтованим та, скажімо прямо, займає деструктивну позицію, здатну викликати крайні реакції у мешканців столиці, тих, які можливо, вже перехворіли або навіть втратили від COVID-19 своїх близьких.
Акція пройшла і в інших містах України. Так у Львові протестувальники тримали в руках плакати з написами: «Права людини» і скандували: «Ми люди чи хто?». Питання, мабуть, не до перехожих.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні за добу COVID-щеплення отримали понад 23 тисячі осіб.
Також повідомлялося, в Україні за добу 6 796 нових випадків COVID-19.