“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Відкрито понад 300 тисяч проваджень
У 2020 році по відношенню до українців відкрили 342 232 провадження через несплату за комунальні послуги. Це на 50% більше, ніж у 2019 році.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані сервісу Опендатабот .
В топі комунальних підприємств, яким винні українці: КП "Харківводоканал" (12 378 боргів), КП "Жилкомсервіс" (11 976 боргів) і ПОКВПТГ "Полтаваобленерго" (9 595 боргів).
Більшість з топа комунальників, що стягають гроші, - установи, які постачають опалення.
"Людина визнається боржником зі сплати комунальних в судовому порядку, за комунальним передбачено спрощене виробництво. Якщо боржник не виконує вирок суду, він потрапляє до реєстру боржників. Це стандартна процедура, яку використовують будь-які збирачі: комунальні установи, банки, колектори", - пояснили в Опендатабот.
"Людині, яка потрапила до Єдиного реєстру боржників, можуть заблокувати банківські рахунки, вилучити його майно, а також обмежити виїзд за кордон. Однак комунальні підприємства можуть припинити надання послуг боржникам ще в досудовому порядку", - прокоментувала адвокат Наталія Гнатуш.
Нагадаємо, в Україні можна самостійно обрати або змінити постачальника газу. Крім того, Рада схвалила рішення про компенсації за скасування пільг на електроенергію.