RU
Головна
Світ
10:00, 8 Квітня

Twitch збирається блокувати всіх, хто порушував закон навіть за межами платформи

Twitch збирається блокувати всіх, хто порушував закон навіть за межами платформи

Для цього буде потрібно надати неспростовні докази

Платформа Twitch змінює правила користування сервісом. Тепер користувачам, які мають серйозні проблеми з законом, заборонено буде знаходитися на сайті.

Про це Twitch повідомляє в своєму блозі,- передає Інформатор.

Раніше адміністрація платформи могла видавати блокування тільки тим користувачам, які порушували правила самого сервісу. Це відносилося до порушень за межами Twitch тільки в тому випадку, якщо умовний порушник переслідував інших користувачів в реальному житті.

Починаючи з 7 квітня все змінюється. Тепер блокуватися будуть навіть ті користувачі, які порушували закони, які ніяк не відносяться до Twitch. Перелік порушень, за які будуть видаватися бани, наступний:

  • Вбивства і озброєний екстремізм;
  • Тероризм або вербування до лав терористів;
  • Реальні або «високій ймовірності» загрози масового насильства (погрози групі людей, учасникам масових заходів і т.д.);
  • Розпалювання ненависті;
  • Зґвалтування;
  • Сексуальна експлуатація дітей, примус до знімання у дитячій порнографії або поширення подібних матеріалів;
  • Дії, які створюють загрозу фізичної безпеки учасників спільноти Twitch. Приклад - загроза насильства на заході платформи;
  • Погрози на адресу сервісу або його співробітників.

Адміністрація Twitch заявила, що самостійно перевіряти всіх у неї не вийде, а тому буде співпрацювати з поліцією для перевірки всіх скарг. Також розслідувати можливі порушення буде юридична фірма, яка тепер співпрацює з платформою. Її назву вирішили не повідомляти.

Скарги на серйозні порушення, які користувачі здійснювали за межами Twitch, приймати будуть на електронну адресу OSIT@twitch.tv. Адміністрація попереджає, що за велику кількість помилкових звинувачень видаватиме бани.

У той же час, акаунти «підозрюваних» до закінчення розслідування блокувати не будуть. Це відбудеться тільки за наявності неспростовних доказів. Це можуть бути фото або відео, на яких видно факт порушення. Також приймаються документи і скріншоти, в яких підтверджується факт порушення закону з боку користувача. Всі ці дані будуть спочатку перевірятися експертами, з якими співпрацює сервіс, щоб уникнути підробки матеріалів.

Є й деякі винятки. Якщо людина порушила закон дуже давно, пройшов процес реабілітації або відбув ув'язнення в тюрмі, а адміністрація прийде до висновку, що він більше не становить загрози для суспільства, то блокувати його аккаунт не будуть.

Нагадаємо, що раніше Facebook пояснив, як приховані дані півмільярда користувачів виявилися у вільному доступі.Також ми розповідали про актора Зака Ейвері, який побудував цілу фінансову піраміду на фейковий угодах з Netflix та HBO,заробивши близько 690 мільйонів доларів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.