«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Аджая Бангу обрали президентом Світового банку на п’ятирічний термін
Виконавчі директори Світового банку 3 травня обрали нового президента. Ним став 63-річний Аджай Банга, який раніше був генеральним директором Mastercard.
Аджай Банга приступить до своїх обов'язків 2 червня 2023 року. Обіймати цей пост він буде упродовж п'яти років. Зазначається, що на нового президента покладають великі надії, адже Світовий банк наразі переживає критичний момент. Його особисто висунув на цю посаду президент США Джо Байден. Інших кандидатів не було.
"Рада директорів СБ сподівається працювати спільно з Бангою над розвитком організації та реалізацією її завдань, спрямованих на вирішення найскладніших проблем, з якими стикаються країни, що розвиваються", – йдеться у повідомленні.
Аджай Банга останні роки обіймав посаду віцепрезидента компанії General Atlantic. Раніше він був президентом і генеральним директором компанії Mastercard. Під його керівництвом MasterCard запустив Центр інклюзивного зростання. Також Банга був почесним головою Міжнародної торгової палати (з 2020 по 2022 рік).
Пізніше Аджай Банга став радником фонду General Atlantic, орієнтованого на клімат. Ще він був співголовою Partnership for Central America. Ця коаліція працює над розширенням економічних можливостей для населення Сальвадору, Гватемали та Гондураса. Банга входив до правління Американського Червоного Хреста, Kraft Foods та Dow Inc. Він є співзасновником Інституту кіберготовності та був віцеголовою Економічного клубу Нью-Йорка.
Раніше Інформатор писав, що за даними Світового банку рівень бідності в Україні у 2022 році зріс з 5,5% до 24,2%. За межею бідності опинились 7,1 мільйона людей. Найбільше це позначилося на сільській місцевості. Також повідомляли, що Світовий банк надав Україні 100 мільйонів доларів на виплату стипендій студентам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут