"Шанс того, що Україна отримає свою ядерну зброю назад, – десь між мізерним і нульовим. Будьмо чесними, ми знаємо, що цього не станеться"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
У нещодавньому скандалі мене звинувачували у сексизмі та українофобії. У кліпі зважено, але переконливо показується, що всі ці закиди – не що інше, як неправдиве викривлення фактів та перебільшення.
Це не перший випадок, коли макаки були помічені верхи на оленях
Японський фотограф Ацуюкі Осіма зафіксував унікальний момент дружби між макакою та оленем. Фотографія, зроблена на японському острові Якусіма, називається "Лісове родео". І це не перший випадок, коли макаки були помічені верхи на оленях. Насправді у цій історії є щось більше, пише ScienseAlert.
Фотограф, який зробив це фото, написав у своєму Instagram, що макака залізла на тварину, зістрибнувши з ліани. Як припустив сам Осіма, іноді мавпи катаються просто заради розваги.
Але насправді ці місцеві японські види вже давно співіснують і навіть перебувають у симбіотичних відносинах. Суть їх союзу полягає в наступному: макаки часто кидають з високих дерев фрукти, які олені із задоволенням поїдають. Також, макаки доглядають за оленями, застрибуючи їм на спину, щоб здерти всіх надокучливих комах.
Але в деяких випадках макаки можуть виявляти і більш нахабну поведінку. Наприклад, у шлюбний сезон спостерігалися випадки, коли макаки намагалися спарюватись з оленями. У випадку з фотографією Осіма сказав, що, на щастя, в момент фотографуванння цього не сталося.
Знімок Осіми "Лісове родео" було визнано одним із 16 найкращих цього року на конкурсі Wildlife Photographer of the Year, організованому Музеєм природної історії в Лондоні. Судді цьогорічного конкурсу відсортували майже 50 000 робіт від фотографів з 95 країн. Журі обрало 100 фотографій для показу у Лондоні 13 жовтня. А ось переможців конкурсу буде оголошено раніше, 10 жовтня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.