"Шанс того, що Україна отримає свою ядерну зброю назад, – десь між мізерним і нульовим. Будьмо чесними, ми знаємо, що цього не станеться"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
У нещодавньому скандалі мене звинувачували у сексизмі та українофобії. У кліпі зважено, але переконливо показується, що всі ці закиди – не що інше, як неправдиве викривлення фактів та перебільшення.
Темна пляма на карті сяючої Європи
Після ракетного обстрілу росією 23 листопада в Україні практично повністю зникла електрика. Були проблеми з водою, теплом та зв'язком. Супутниковий знімок чітко показує, як виглядала Україна у ніч проти 24 листопада.
Темна пляма на карті сяючої Європи - так виглядає Україна з космосу внаслідок знеструмлення через ракетні обстріли РФ. Побачити це можна на сателітних знімках NASA, зроблених у листопаді. Побачити ці знімки протягом доби у динаміці можна тут.
Наразі електропостачання запустили в усіх областях України. Першочергово під’єднали об’єкти критичної інфраструктури, зокрема водоканали. Наразі поступово триває підключення до мережі побутових споживачів.
Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних ударів. Ціллю ворожої атаки 23 листопада стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема Україні і Молдови наразі об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. В Україні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, відновлення аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, просять не нехтувати заходами економії електроенергії.
Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (англ. National Aeronautics and Space Administration (NASA)) — агентство уряду США, засноване 1958 року для досліджень у галузі аеронавтики й космічних польотів. Штаб-квартира NASA розташована у Вашингтоні; основний майданчик — на мисі Канаверал у Космічному центрі Кеннеді на Флориді. Перша космічна програма NASA почалася з запуску космічного апарата «Піонер» у 1958-му, який збирав інформацію для подальших пілотованих польотів, найвідомішим з яких став політ на Місяць «Аполлона-11» 16-24 липня 1969.
Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.