Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Маєток розташований на закритій території, площею у понад 5 тисяч квадратів
Компанія дружини президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра у 2019-2020 роках придбала французьку фірму, на яку оформлена розкішна вілла на Лазуровому узбережжі з орієнтовною вартістю у 20 мільйонів євро. Знаходиться вона у містечку Вільфранш-сюр-Мер, поблизу Ніцци. Її площа складає 850 квадратних метрів.
Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info. Всередині вілли шість спалень та особистих ванних кімнат, велика вітальня, винний льох, простора кухня. Маєток розташований на закритій території, площею у понад 5 тисяч квадратів. Також там є басейн з панорамним видом на море, великий сад і гараж розрахований на вісім авто.
У 2019 році кіпрська компанія Koksi Holding Оксани Кушнір домовилася про купівлю французької фірми SCP Cayo (на яку записано розкішну віллу) та сплатила аванс. Фінальний етап оформлення відбувся навесні 2020 року. Журналісти знайшли підтвердження цієї операції у фінансових документах та аудиторському звіті. В останньому йдеться про вартість у майже 19 мільйонів євро. Французькі рієлтори, з якими консультувалися журналісти, оцінили маєток у 20 мільйонів євро. У відповідь на прохання прокоментувати купівлю дорогого активу Ігор Кушнір листом відповів, що не є власником ні рухомого, ні нерухомого майна поза межами України.
Кушнір більше ніж 10 років обіймає посаду президента компанії "Київміськбуд", яка на 80% належить Києву. Раніше журналісти Bihus.Info показали, як на виведеній землі з "Київміськбуду" у Козині бізнес-оточення та родичі Кушніра збудували закрите котеджне містечко. Вартість зведених там будинків можна оцінити у понад 3 мільйони доларів. Тоді ж діяльністю компанії зацікавилися в Національному антикорупційному бюро (НАБУ). Водночас Київрада створила спеціальну комісію щодо перевірки фактів опублікованих в ЗМІ відносно діяльності "Київміськбуду".
Раніше ми писали, що "Київміськбуд" очікує 700 мільйонів гривень від інвесторів. Крім того, "Київміськбуд" затримує введення десятків ЖК в середньому на 17 місяців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.