Від "Київміськбуду" вимагають оприлюднити фінансову звітність за майже три роки діяльності: у чому причина

"Київміськбуд" також має надати інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів

Діяльність "Київміськбуду"
"Київміськбуд" має оприлюднити фінансову звітність за 2019, 2022 роки та перший квартал 2023 року

"Київміськбуд" просять надати фінансову звітність про діяльність за 2019-2022 роки та перший квартал 2023 року. Відповідне рішення винесла тимчасова контрольна комісія Київської міської ради. Інформацію надалі мають опрацювати.

Про це повідомили у Київській міській раді. Депутати провели перше засідання тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ "ХК "Київміськбуд". 

Головою комісії є Мирослава Смірнова. Як зазначила депутатка, основним завданням тимчасової контрольної комісії є перевірка діяльності, у тому числі і фінансово-господарської ПрАТ "ХК "Київміськбуд", а також інформації, оприлюдненої у травні цього року в журналістському розслідуванні та в інших відкритих джерелах.

"Територіальна громада міста Києва має контрольний пакет акцій ПрАТ "ХК "Київміськбуд", частка становить 80 % статутного капіталу. Тому для захисту законних інтересів громади необхідно перевірити інформацію, оприлюднену в журналістських розслідуваннях щодо діяльності ПрАТ "ХК "Київміськбуд". Задля цього депутати Київської міської ради створили тимчасову контрольну комісію. На першому засіданні комісії спільно з колегами поставили перед представникам акціонерного товариства завдання надати фінансову звітність про діяльність за 2019-2022 роки та перший квартал 2023 року, а також повну інформацію про розпочаті, триваючі, призупинені та закінчені будівельні проєкти, включно з 2019 року. Крім цього, ПрАТ "ХК "Київміськбуд" має надати інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів та пов’язаних з такими господарськими операціями розрахунків, розпоряджень та протокольних рішень", - розповіла депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова.

Надалі на засіданнях тимчасової контрольної комісії детально опрацюють та розглянуть надану інформацію. Згодом винесуть пропозиції стосовно діяльності ПрАТ"ХК "Київміськбуду".

Розслідування стосовно діяльності "Київміськбуду"

19 травня журналісти Bihus.info опублікували розслідування, в якому стверджується, що землю "Київміськбуду" в Козині, на якій раніше була база відпочинку, забудували розкішними котеджами родичі президента холдингу Ігоря Кушніра. Його син Ілля на 4 гектарах у Конча-Заспі зводить котеджне містечко Inwood – 27 котеджів бізнес-класу вартістю близько півмільйона доларів за кожен. Хоча за документами це не будівництво, а "реконструкція"

Раніше ми писали, що "Київміськбуд" очікує 700 мільйонів гривень від інвесторів. Крім того, "Київміськбуд" затримує введення десятків ЖК в середньому на 17 місяців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube