“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У 2022 році будівельна корпорація здала в експлуатацію три житлові комплекси на 100 тис. кв м та чотири паркінги на 617 місць.
За рік війни на здійснення будівництва та підтримання життєдіяльності компанії було витрачено близько 400 млн грн резервів. Борг інвесторів перед «Київміськбудом» становить 326 млн грн.
Про це написав у колонці на сайті NV голова правління - президент ПрАТ "ХК "Київміськбуд» Ігор Кушнір.
Він заявив, що багато з тих, хто оцінює роботу будівельної корпорації «не розуміє, що відбувається» та «звалює докупи різні фактори». Тому голова правління вирішив озвучити свою версію подій.
«Київміськбуд» виконав будівельно-монтажні роботи зі зведення житлових комплексів «Укрбуд» на суму 3,5 млрд грн. А надходження від продажу нерухомості після передання об'єктів становили 2,1 млрд грн. Від ФК «Житло-Капітал» було перераховано лише 667,5 млн грн. Тобто «Київміськбуд» вже витратив на добудову житлових комплексів «Укрбуду» на 800 млн грн більше, ніж вдалося отримати від продажу нерухомості в них», - написав Кушнір.
Нагадаємо, що з початком повномасштабного вторгнення будівельні роботи зупинилися.
«Із настанням повномасштабної війни рівень продажів скоротився майже повністю, через що почали виникати суттєві перебої з фінансуванням будівництва, - заявив представник компанії. - Будівельні роботи частково продовжувались, і продовжуються зараз. Тобто вкладення немає, але є видатки».
Зараз головна проблема, за версією представника «Київміськбуду» - це нехватка коштів та борги інвесторів.
«Сума боргу одних лише інвесторів, які придбали нерухомість на виплат у «Київміськбуді», становить 326 млн грн. Ще понад 400 млн грн коштів інвесторів «Укрбуду» має перерахувати «Житло-Капітал». Тобто загалом, компанія очікує від людей, які придбали нерухомість на умовах договорів розтермінування, ще понад 700 млн грн боргу», - заявив Ігор Кушнір.
Інформатор писав, що «Київміськбуд» просить у міської влади 1 млрд грн. НАБУ вже зацікавилося фінансовими успіхами будівельної корпорації та попросило мера Віталія Кличка показати переписку щодо цих коштів. Нагадаємо, що 80% компанія належить громаді Києва.
У 2019 році забудовника Максима Микитася посунули з будівельного ринку. В той час недобудовані ЖК його компанія «Укрбуд девелопмент» передала «Київміськбуду».
Інвестори, які фінансували будівництво, переказували гроші на рахунки управителя - фінансової компанії «Житло-капітал». Проте виявилося, що ця компанія передала 3,7 млрд грн свого резерву до фірми «Каса народної допомоги», хоча мала покласти їх до банку. Про це свідчать дані Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Кушнір пише, що за даними ЗМІ, за цією новою фірмою стоїть Микитась. Начебто він хоче повернутися у будівельний ринок.
«Так є ці гроші чи давно вкрадені? Та чи може фінансова структура, ймовірно, пов’язана з власниками компаній «Укрбуду», виконати зобов’язання перед людьми, які купували квартири саме через «Житло-Капітал»?», - запитує голова правління «Київміськбуду».
Інформатор писав, що у соцмережу потрапило відео, на якому голос, схожий на голос голови «Київміськбуду» Ігоря Кушніра неповажно відгукується про українців, які вклали свої гроші в будівництво.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.