Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Балістичні і крилаті ракети запускали з декількох напрямків
У середу, 25 жовтня, російські пропагандисти показали тренування ядерного удару у відповідь на також "ядерні загрози". На відео можна побачити яскравий спалах та момент запуску міжконтинентальної балістичної ракети. Окупанти долучали авіацію.
Про це пишуть російські пропагандистські видання. Міністр оборони рф Сергій Шойгу доклав російському диктатору путіну, що "відпрацьовано завдання масованого ядерного удару стратегічними наступальними силами у відповідь на ядерний удар противника". Вірогідно, мова йде про ті самі навчання, якими раніше росія і залякувала сусідів.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/116349
Офіційний Кремль заявив, що проведені практичні запуски балістичних і крилатих ракет. Вони діяли винятково у межах тренування з силами і засобами наземної, морської та авіаційної складових сил ядерного стримування.
Згодом оборонне відомство окупантів оприлюднило відео запусків. З космодрому "Плесецьк" по полігону Кура на Камчатці випустили міжконтинентальну балістичну ракету "Ярс".
Запускали також з акваторії Баренцевого моря з атомного ракетного підводного крейсера "Тула" випустили балістичну ракету "Синява". У навчаннях були залучені літаки дальньої авіації Ту-95МС.
Росія є однією з п'яти держав, що володіють ядерною зброєю, визнаних відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Станом на 2023 рік росія володіє приблизно 6300 ядерними боєголовками, що є найбільшим запасом ядерних боєголовок у світі; другим за величиною запасом є 5428 боєголовок Сполучених Штатів.
Ядерна зброя росії складається з різноманітних типів, включаючи балістичні ракети, крилаті ракети та тактичну ядерну зброю. Балістичні ракети можуть запускатися з наземних, морських та повітряних платформ. Крилаті ракети можуть запускатися з літаків, кораблів і підводних човнів. Тактична ядерна зброя призначена для використання на полі бою.
Росія неодноразово погрожувала використовувати ядерну зброю. У 2022 році, під час вторгнення в Україну, диктатор росії володимир путін заявив, що росія готова використовувати ядерну зброю у разі "серйозної загрози" для своєї країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.